Co vy na to? =)

Co říkáte na nový design stránek?

http://easyeditor.czweb.org
Nejsem si jistý, jestli si dost dobře pamatuju starý design (takový žlutý), ale podle mne byl lepší
Jinak tohle taky nevypadá špatně, ale schází mi tam alespoň o trochu víc grafiky kolem menu ;o)
trosku prazdne, ale dostacujici
Není to špatný. Jak bylo řečeno výše, trochu vylepšit menu (zvýraznit blokovej element kolem menu) nebo tak nějak.
Páči sa mi tá modrá na pozadí. Trochu by som zväčšil písmo. Celkovo je to veľmi pekné.
Web je takový pěkný útulný, sice občas se to menší písmo trošku hůře čte, ale jinak v pohodě.

Btw, "HTML je programovací jazyk" je chybné tvrzení. Víš proč? Protože programovací jazyk vytváří algoritmy, nějaké přesné postupy a umožňuje výsledku měnit své chování na základě vstupu apod. To HTML neumí. HTML je značkovací jazyk ;) Značkovací jazyk určuje strukturu dokumentu (nebo čehokoliv jiného) a musí být něčím zpracováván.
maly preklep: Ikonky a odkaty =), ale myslim, ze je design celkom ok... skoda, ze som nevidel ten predosly...
Díky za vaše názory =)

Nípal: dobře já to teda opravím... ale myslím si, že se dá v klidu říct že html programovací jazyk je... dám tam teda "značkovací" .. díky ;-)

<-] Anubis [-> : díky za chybu ani bych si jí nevšiml =).. opravím to.. ještě dneska bych se měl dostat k předělávání té návštěvní knihy, tak ti pošlu tu co zrovna mám, paj už si ji jen upravíš..

Eagleeye: ano paměť ti slouží dobře :), žlutý byl.. já jsem to teď chtěl změnit, protože už se mi zdál takový "ohraný..".. chtěl jsem něco jednoduššího a ne moc graficky náročného.. ale někdy si taky říkám, že žlutý byl lepší ;-)

zembirek: jak to myslíš - prázdné?