kritika k-bazar.wz.cz

Prosim o objektivní kritiku stránek http://k-bazar.wz.cz .
Děkuju
No jo, vypadá to pěkně. I nápad nebyl špatnej. Teď ještě aby ti tam někdo chodil...
jj, nevypadá to špatně, akorát jedna připomínka k funkčnosti: odesílají se ti prázdný formuláře na vložení inzerátu.
Jé zase jeden web na který se dá koukat, není tam marque blikací "výtejte na mojem servru"... (-;
Naše ikonka se mi jeví jak malý zelený kousek puzzle, jelikož nemám povolen flash... Ještě to proklikám...
Jó! Celkem hezké, jednoduché, intuitivní, zdá se spolehlivé.
Akorát hledání jsem myslel, že bude v rámci webu ne celé jyxo. Možná to tam napiš, mě to zmátlo.
Až budu velký, taky napíšu něco takhle funkčního. Možná už zítra budu velký, budu mít narozeniny. Heč. (-;
pekne, pekne. chtelo by to procistit kod, zrusit tabulky a iframy. on tam totiz nikde neni odkaz na menu a jyxo do iframe nevidi. takze to hledani je pak naprosto nepouzitelny, protoze jyxo zna jenom uvodni stranku s textem "vas preohlizec nepodporuje ramy". skoda.

Marek z Markova: hledani JE jenom v ramci webu. ze hleda jyxo, to je uz jina vec.
Tonik, aha, mě jenom zmátlo, že jsem tam vložil inzerát a pak jsem ho nenašel, přes to jyxo. Tak to bude tím iframem. No, zdá se mi to vyhledávání tímto způsobem kapku nepoužitelné, nebo se pletu? Najde mi to inzerát na ps1? Když je to dynamicky tvořené?
Marek z Markova: muzes vyzkouset hledani na mych strankach. mam to taky tak a funguje to. akorat jsem nedavno menil pulku adres a jyxo jeste nestihlo vsecky ty stranky znova najit...
Díky všem za kritiku. To vyhledávání budu muset ještě nějak promyslet, aby to bylo funkční a hlavně jednoduchý (pokud to vůbec nějak jde :o)