Společenství chodců

DUCHOVNÍ HNUTÍ SPOLEČENSTVÍ CHODCŮ VE STŘEDNÍ EVROPĚ
To už začala apokalypsa?

btw. Nepočetl jsem si ... zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři ...
ne, to bude nějaká liga za bezpečnější přechody na silnicích :)
Ne ne, tam se pouze omylem přesunula 2 písmenka (DU), správně to má být:

CHOVNÍ HNUTÍ SPOLEČENSTVÍ DŮCHODCŮ VE STŘEDNÍ EVROPĚ

čiliže chovej doma svého důchodce a občas s ním pohni!



Btw. stránka je zablokovaná kvůli webovému skladišti důchodců ve formátu mp3 (maso pouze 3x do roka).

Já z vás umřu... :)
Nene, překlep to byl jen o jednu klávesu - správně: Duchovní hnití
No, a je dokonáno
Nepovolený přístup je tam kvůli nebezpečí infekce
Hnutí chovných důchodců ve střední Evropě? Kde mají chovné stanice, čím je vyživujou, a kdo mi zaručí, že je takové maso zdravé? A navíc nemám rád, když se mi maso hýbe, prostě hnuté maso není dobré. Odpovím si sám - maso je buďto příliš tučné, nebo naopak není skoro vůbec kvůli absenci nějaké stravy. Navíc postupem věků maso ztvrdne... ne, důchodci nejsou k jídlu příliš dobří.

Zdenek: spíš protože je to duchovní hn(i|u - nehodící se škrtněte, ale raději až na papíře)tí, takže nepotřebují stránky. dorozumívají se telepatií, navíc už bude brzo asi konec světa (když už to tady někdo nastínil), takže jakékoliv takové stránky jsou už zbytečné :)
Ale ne, ne, pánové, vy jste to nepochopili. Jde zcela jistě o zašifrované volání o pomoc. H je tu totiž navíc, takže vyjde: Duchovní nutí společenství chodců... Což to nechápete? Oni je ZNEUŽÍVAJÍ! ! ! Hrůza... děs... Hanba pomyslet... !
Ved tá stránka vôbec nefunguje.
George: Zajímavý postřeh. Ona funguje, ale ty, jakožto bytost na nižší duchovní úrovni, do toho nevidíš. Ostatně já taky ne.

laura: A k čemu je nutí? Snad ne k tamtomu? To abych si pořídil nějaké motorové vozidlo, aby mě nemohli nutit ;)
Zareaguju na sebe... motorová pila by byla lepší, než to vozidlo ;)
Já bych to ještě trochu poupravil:"DUCHOVNÍ NUDÍ SPOLEČENSTVÍ CHODCŮ VE STŘEDNÍ EVROPĚ" a myslím že nejen společenství chodců, duchovní nudí tak nějak všeobecně, každý, kdo někdy omylem zabloudil na nějakou tu Půlnoční nebo jinou mši, ví, o čem mluvím.
no takovyy duuchodci teda fakt moc k jidlu nejsou.
koneckoncu porad jeste jsou tady miminka !
http://mamamelemaso.czechian.net/004/lepo1.jpg - lepo5.jpg
hanyZ: no, ostatně viz Mr. Bean a jeho "Chrrrrr... chrr, chrr, chrr... chrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....!"