A web padá a padá

Zdravím,
kdy už konečne bude tento webhosting pracovat bez výpadků. Server padá jak hrušky ze stromu. Není den, kdy nenastal nějaký problém. Za co to máme platit? Nevíte?
Nevim o cem mluvite ... pokud mate nejaky problem a jste placeny zakaznik prosim piste na admin@webzdarma.cz
Kolega tam psal několik mailů - ještě nikdy se nedočkal odpovědi.
Nevim kdo jste a proc nas chcete poskodit, ale ja osobne tu schranku vybiram a odpovidam na vse. Samozrejme ale musite byt placeny uzivatel ( admin@webzdarma.cz )
Poskodit se Vas nesnazim. Mozna to jeste nevite, ale Vas server obcas nejede (hlavne v silnem provozu). Dost dlouho trva nez se to opet rozjede.
Jednou se mi dokonce povedlo, ze jsem se nemohl prihlasit pres FTP, jednou nesli odeslat maily, a vicekrat nesla DB ... (ne mou vinou). Neni to jen u me.
A co mate za web ?
Já bych jim adresu stránky nedával, protože ti jí celou prolezou a půlku ti vymžou a půlku zkrytizujou, potom řeknou že porušuješ podmýnky a pak ti začnou vyhrožovat smazáním webu. Fakt<><>//?<!!!:xsmails>
Mel jsem pocit, ze slo o placeneho zakaznika, takze smazani nehrozi. Prectete si nejdrive dukladne prispevky nez na neco odpovite.
Zdravim,
ten Petruv kolega jsem ja. O tom ze mi web nejede jsem psal na adresu obchod@webzdarma.cz minimalne trikrat a ani jednou jsem se nedockal odpovedi.
A ze je server kazdou chvili mimo provoz je pravda pravdouci. Napr. ted nejede VUBEC NIC (ftp,pop,http,myslq). A at mi to ted nekdo zkusi rozmluvit. Lidi, takle si placeny web opravdu nepredstavuju! Horsi uz je asi jen www.pes.cz!
Jo a jeste neco: Nechapu jak to, ze stranky www.webzdarma.cz nemaji vypadek NIKDY! Mozna taky proto ze je na jine IP (tedy uplne jinem serveru). Ale to je vec webzdarma kde ma svuj web, ze. Dulezite je, ze jim vzdy funguje!
Potvrzuji, právě v tuto dobu zase vůbec nic nejede. Člověk si nemůže už ani vybrat e-mail. :-(...(
Ano, priznavam ze ted jsou velke problemy se serverem, za ktere se vsem nasim zakaznikum omlouvam. Bohuzel jsou to jen stroje a ty se porouchvaji...
Usilovne na tom pracujeme, takze by v co nejkratsi dobe melo byt vse v poradku.
Web www.webzdarma.cz je skutecne na jinem serveru. Na veskerou postu odpovidam, ale jelikoz ani ja ted nemohu schranku vybirat, odpovim az pote. K dispozici je samozrejme HOTLINE telefon pro platici zakazniky.
Nebudu platit za stroje které se porouchávají (skoro) každý den! A k čemu je mi hotline? Chcete snad říct že nevíte že Vám spadl server? To snad ne!
A ty problémy nejsou jen TEĎ. Např. prosinec byl sice (skoro) bez problému, ale v lednu ty výpadky zase začly (a nebylo to včera).
HOTLINE je pro Vas ne pro nas. Slouzi k tomu aby jste se informoval co se deje kdyz Vam "neodpovidame" na emaily. Kdyby nas support nefungoval tak se s Vami tady nebavim :)
Jen chci podotknout, ze zrovna vy patrite mezi weby ktere nejvice zatezuji server. Jestli mate chut to resit tady ve foru je to Vas problem, ale ve Vasem zajmu bych spis kontaktoval admin@webzdarma.cz
Asi půjdu jinam.
Asi půjdu jinam.