hodnocení djpage.wz.cz

pls o hodnocení..
no imho uz si to tady na hodnoceni mel

jedna dobra rada - vynech ramy
Plno věcí na tom není hotových, některý odkazy jsou nefunkční. Nějak mi tam nesedí ta modrá v menu při a:hover. Co třeba odkazy udělat světle šedý (#bbb) a při a:hover dát bílou?
no, a co jako čekáš, že se dozvíš nového, když sem hodíš tu samou stránku jako před dvěma dni? No ale možná máš sklerózu tak ti to zopakuju:

1. Rámy pryč
2. Logo je moc velké, zobrazuje se necelé n. s horizontální lištou, taktéž se dlouho načítá, velikost se dá skrouhnout na 13kB aniž by to bylo vidět okem
3. Modrý hover na černém pozadí nevypadá dobře, imho
atd atd atd
mimo to, co tady bylo řečeno, tak
lituju ty s nižším rozlišením jak 1024, pač musí rolovat do boku kvůli tomu logu, zaujala mě položka v menu "o této site" no, nechápu, takovto anglo-čeština rozhodně nevypadá moc dobře... taky bys tam pak mohl mít welcome na mých stránkách... no jnak je to taková splácanina...
Pls o hodnoceni
marty: mně se to líbí, akurát bych dala styl do externího souboru a odkazy možná udělala textový s obrázkovým pozadím - to by se potom taky dalo dát do stylopisu a nemusel bys to vypisovat...
Jo a ještě místo tabulky divy... To by ti tu asi dřív nebo později někdo připomenul (já osobně někdy ale taky radši tabulkuju)...