jak sem to vyřešil s menu?

Tak... nedávno sem se vás ptal, kam s menu na stránce pu.chytrak.cz a vyřešiljsem to takhle (podívejte se).... musel jsem ale rozšířit trochu ten žlutej obdélník.... jinak by se tam to menu téměř nevešlo... jak se vám to líbí?
mě se to líbí, úplná bomba by byla kdyby třeba při hoveru přes menu tomu příslušnému oslíkovi zčervenala hlava:-)
heh... :) a při kliknutí by vybuch, ne?
:-)
tak to snad zase ani néé, ale imho by bylo fajn nějak odlišit aktivní menubar a tohle mi přišlo celkem fajn:-)
jj, není to špatný, ale na druhou stranu bych to menu udělal víc symetrický, aby bylo do paraboly
No nevim ... textový menu by bylo IMHO lepší ;)
Celkem fajn, oslí hlava rulz, ale udělal bych to trochu jinak.

Jednotlivé položky menu jsou vážně nějak divně seřazeny , já bych je dal doleva pod pooha (Nebo je vyrovnal pod sebe napravo od toho levého obrázku). Použil bych ten hnědý chlívek s oslí hlavou na pozadí odkazů a ty bych udělal textově s nějakým hoverem.

A title púoviny..no nevim, tak se jmenuje blog Daniela Dočekala :)
Mně to menu přijde moc sladký a hladký... Já bych udělala hranatý rámečky, seřadila pod sebe pod ten obrázek. Hlavu bych tam nechala, ale dala jí i s rámečkem jen jako pozadí textu v odkazu. Jak říká hanyZ, hover by byl dobrej.
Zkus si to prohlédnout bez obrázků... jsou tam dva takové sympatické prázdné obdélníky :-) Graficky to je originální (oslí hlavu možná trochu zaostřit, vytáhnout kontury), jenom by to chtělo doladit přístupnost.

Btw, myslím, že jedny Púoviny na českém internetu už existují... ;-)

Jo, a někam by se tam šiknul nadpis. V nějakém veselém púovském fontu.
No, to maj ti co maj vyplý obrázky dost blbý, bude to dost graficky založený...

Jaký Púoviny existují? Já o žadných nevim... hoď sem url, ať se můžu inspirovat...

Nadpis bude, hledám dobrý font...
http://www.pooh.cz/pooh/
ale dyť to neni o púovi...?
>> ale dyť to neni o púovi...?
a to vadi?

>> No, to maj ti co maj vyplý obrázky dost blbý, bude to dost graficky založený...
tak to udelej tak, aby i ti, co nevidi obrazky, se dostali k obsahu. rict, ze to maj blby, neni reseni!
Tonik >> nejsi trochu mimo mísu?
knorek: no ted zrovna sedim na zidli :-D ne, vazne. neprijde mi... ale tak vsecko je mozny ;-) pokud ti porad prijde, ze jsem mimo, tak teda:

menu je rozmazany. blbe se to cte, cloveka to furt nuti snazit se zaostrit... a dal bych cely to menu pod ten obrazek. navic je videt okraj tech tlacitek, hlavne rohy.
v odkazech neuvadej absolutni cestu. tagy pis malymi pismeny.
tim, že to maj blbý, sem chtěl říct, že s tim musí počítat pokud maj vyplý zobrazování obrázků... doplnim tam alty, ale to je tak všechno, co pro lidi tohodle typu udělam...

A pod ten obrázek to zřejmě nedam, pac bych to musel roztáhnout do dýlky a to se mi moc nechce, člověk by musel moooc rolovat, aby se dostal až dolu...
samoze ti lidi s tim pocitaji, ze ty obrazky neuvidi... je ale dulezity, aby se i s vypnutejma obrazkama ta stranka dala pouzivat. ty alty rozhodne dopln.
Třeba roboti maj vyplý obrázky. Když se roboti nedostanou dál, myslim že jim to moc vadit nebude, ale tobě as jo.
Menu je pěkný, právě ta nepravidelnos se mi líbí. Možná by bylo pěkný udělat každýmu odkazu jinou hlavu.
Aby to bylo OK i s vyplejma obrázkama, šlo by to udělat, tak, že pro každou položku menu jeden div nebo li a v něm normální text odkazu a jako pozadí ten obrázek s hlavou.
> Aby to bylo OK i s vyplejma obrázkama, šlo by to udělat, tak, že pro každou položku menu jeden div nebo li a v něm normální text odkazu a jako pozadí ten obrázek s hlavou.

Jj, stačí vzdát se ulítlého fontu. Nebo použít metodu prázdného spanu, který má na pozadí obrázek a napozicuje se nad text.
no, nějak na tom asi budu muset zapracovat... jináč sháním i jiný hlavy, už mam Púa.... takže každá položka bude mít jinou hlavu...