Kritika (není to sice moc originální, ale...)

Zdarte, lidi já vím, že každý chce kritiku na svůj nový web a že vás to unavuje, ale přeci... kdybyste měli čas tak se jukněte na WWW.DA-WEB.WZ.CZ a napište svůj názor do takové té modré blbosti vpravo na oněch stránkách (ShoutBox; popř. "řvoutek") Uděláte mi radost (a zvednete navštěvoanost...) Díky
no koukám na to ve FF a nikde sem žádnej ten řvoutek neviděl
tak máš ty obrázky strašně velký a dlouho se načítaj
Řvoutek tam je, ty šmoulo, jenom musíš kliknout na tlačítko INFO (pod velkým obrázkem VE VÝSTAVĚ, vedle menšího obr. OBLÍBENÉ). Ta stránka zas tak velká není, abys ho přehlídl. Šmoulu zdraví: Noobos
No, teda já tam žádnej design nevidim :( Je tam obrázek dvou chlapáků a nápis ve výstavbě... nemáš tam češtinu, ankety od blueboardu se ve FF zobrazují bez otázky, takže vůbecnevím, na co odpovídám... celé je to barevně nesladněné, počítadlo bych zarovnal na střed, hodiny v JS bych zrušil.... no kdybych měl pokarčovat, tak tu jsem d zejtra...
No imho je to prostě strašná spatlanina a hrozně nepřehledné, když je něco okdkaz tak bych to mělo praštit do očí a ne jak hra na schovávanou. Jina se zobrazováním ve FF máš co dělat, děs a běs, zbytek souhlas s ijáčkem
Ahóóój ÍJÁČKU, kolik ti je let? A mimochodem ty stránky ti moc nejedou, aspoň se mi zdá... Nelze najít ani jeden odkaz. No nic no... Kritika hezká ale... Dyžtak odpověz...
Noobos -> kdybys trošku procházel fórum a četl příspěvky tak víš že na stránce právě pracuje. Jinak pokud se nemýlím tak o kritiku si žádal ty, tak pokud neuneseš negativní ohlasy tak sis to měl rozmyslet a ne se navážet do lidí, kteří ti dělají službu. Myslíš, že někdo tady, kdo ti kritizuje stránky by na ně normálně šel a prolejzal se jimi? Asi těžko tak buď, vole, rád, že pro tebe někdo ten čas najde a spíš se snaž konstruktivně věci, které ti zkritizovalo vícero lidí upravit.
v červenci mi bude 16... proč to potřebuješ vědět? Na stránkáchnic nefunguje, protože (jak už bylo řečeno) jsou ve výstavbě...
Noobos: uprime mi to prijde jako maluvky nejakeho decka. Kdyby to bylo alespon fakt pekne namalovane, tak by to bylo o necem jinem (i kdyz by se museli dodelat hover efekty), jenze tohle...

Grafiku bych radeji udelal treba ve photoshopu + css, nebo alespon jenom css.