Hodnocení ...

Zdar.. jak se tu máte? :)

... a co řikáte na http://madinblack.com/ ? ... trápil sem se s tim skoro měsíc, tak doufám, že to k němčemu bude :-/ ;)
hlavní text umístěn vlevo a půlka obrazovky bílá (v 1280x1024) ? ? ?
Mne se to taky moc nelibi,tvoje predchozi vytvory sou lepsi.
me se to libi, ale souhlasim s vecernickem
Vypadá to inovativně, hezké oranžové blesky. Ale:
- nadpis není moc nápadný
- bodl by tomu slogan, nějaký větší nápis v hlavičce, který by velmi jasně informoval o tom, co je to za web
- obsah je přilepený nalevo, řádky zbytečně krátké. Bylo by hezké, kdyby to lícovalo s pravou (ne levou) stranou menu, a tak bylo širší.
- v menu bych podtrhala odkazy, ať jsou líp vidět
- moc se mi nelíbí ten hover efekt na celé menu, ale to je subjektivní
- a celé mi to přijde hrozně, ale fakt moc zhulené. Těžko říct, jestli je to špatně nebo dobře :-)

Krvavé písmo. Mmm.

Mimochodem, co je to za úchylárnu s těmi koncovkami souborů? :-D Je to in, kůl a freš, ale těžko říct, co na to řeknou vyhledávače...
navigaci bych posunul az pod menu a text pak roztahl, takhle se to fakt neda cist.
hover efekt na navigaci se mi libi, ale mozna by mohla byt defaultne tmavsi, lip by se to cetlo.
teprve ted jsem si vsiml, ze tam je napis mad in black (to jsem ten web predtim prolezl celej). mozna by nebylo od veci ho udelat tmavsi, at to je videt.
mas tam nekde chybu v tom strankovani, hele: http://madinblack.com/linkvillage/index.php?page=odkazy&sekce=css&poz=7 - dole neni sipka jako odkaz

jo a zvetsil bych pismo
jinak se mi to libi
děs....
Tramtadamtada... Asi sem se zbláznil ;) ... Koukněte ještě jednou.. skusil jsem to trochu odhulit na způsob Tonika a dalších ;) ...

Jo a toniku.. dik.. zkusim to opravit :-/

Freyo, na tvoje návrhy si musim pustit zase něco jinýho než Amerikan Idiot... :-/ ...

A Dole... noo.. víš co si můžeš :-* ;)
a co to cely posunout tak aby obe menu licovala, text by se tak posunul do prava a trochu by se prodlouzily radky(jeste ten text odsadit od levyho kraje) a imho by to bylo dokanaly
spook > Teďka si nejsem jistej, jesli nemluvíš k tý stránce kterou máš v cachi ;) ... ?
njn, mels pravdu, omlouvam se
hm, je to takovy nemastny neslany.....
Vypadá to dobře. Jednoduchý, moderní vzhled. Palec nahoru!
Menu by som dal jednoznačne naľavo. Inak je to celkom pekné.
chybí mi tam vzkazníýk :)
Nevadí, ocenil som hlavne tie linky, je to teda UŽITOČNÉ, čo je super (mne si tou stránkou pomohol, dík).
to meca

No asi takhle....CELÉ TO JE TO TAK ZMATENÝ, ŽE JE TO DĚS....ALE TAK!Ty menu se ti tam přehazujou jak na bežícím pase a taky ten tvůj německý pozdrav...no proboha, kde to jsem, já když jsem to poprvé uviděl, tak jsem si myslel, že mi zase blbne net a já se dostal omylem na nějakou german stranku.....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....rada: Nechceš se radši vrátit k tomu tvému starému webu? Já vím že kvuli mě to určitě neuděláš, ale stejně. Já si na ten tvůj rádoby originální styl už zvykl a docela často jsem se tam i zastavoval protože si občas docela dobrý věci....ALE TED? fakt nevím nevím....
meca> je to moc pěkný, moc vtipný, moc mě to bavilo :)

toho-co-si-řiká-borec-ale-je-to-spíš-blbec si nevšímej, nebo zas bude nekonečný vlákno ;-)
blbec: ja nevim ale zdá se mi že máš převrácenej vkus... nemáš nějaký poškození mozku?
jéééžiš...vám se to fakt líbí...no vy ste blázní