Viem, otravujem, ale potrebujem hodnoteni stranky!

Ahoj, ahoj! Tak opäť som tu s vynovenou stránkou, som zvedavý, ako vyzerá podľa Vás ten CSS style? A ak hovoríte o zmene farieb, aké to majú byť? Toto ma zaujíma najviac. A ja som o Slovenska, preto český jazyk na stránku nemienimdať.. Diq!
je uplne stejna. kde je zmena? to je rým, co? :)
taky nevidim zadnou zmenu

nejdriv zmen barvu pozadi(na nejakou prijemnejsi pro oci) a pak dolad barvu pisma podle tyhle stranky: http://www.sovavsiti.cz/kontrast/

snad to pomuze
Showman1:

Začni popořádku. Dej si kódování na stránky, aby se ti správně zobrazovala diakritika.

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?19
skaff> stejna - zmena... hm... zklamu tě, ale to neni rým :-D
je to rým. rýmy nejsou matematika. to si pamatuj a napiš si to na čelo. a vůbec, jenom při matice se vyplatí být přesný a puntičkářský. jindy je to na škodu. a rým to prostě je, protže sem se to před měsícem ve škole učil :)
hohoho! teprve ŽIVOT tě naučí!

tak se hned nedurdi ;-) Já vůbec nejsem matematik, z matiky zvracím... Ale tohle je prostě velice pochybnej rým... Nic, co by sis moh dát za rámeček, pokud bys skutečně MÍNIL napsat rým. Což jsi nemínil, tak klíd :)
to nemínil, a proto ho obhajuju s mečem v ruce. teda s myší. hey lauro my tady jestě s pár lidma děláme po nocích strašný flamewary :)
Tak to je bezva! A co je to flamewar? :)
To je pokus o předávkování databáze blbýma příspěvkama
Nebuď takovej suchar :]
jj
chachacha!
Mno, nevím, jestli jste si toho už stihli povšimnout... ale v týhle disciplíně tu zcela bezkonkurenčně už nějakou dobu vedu JÁ! ! !
Jestli totiž na něco mam talent (jakože velice pravděpodobně nemam talent prostě na NIC), tak jedině na přiblblý tlachání... ;-)
tj
no tak moment! Jaktože mi to nikdo nevyvrací? To se mi ale vůbec nelíbí!
všichni už spí slečno, měla byste taky jít položit mozek na polštář.... jako 60% z deseti milionů těch mravenců tady kolem v ČR.
Laura: jo aháá to bylo myšleno jako vtip: rolf, rolf, spokojená ? :))
skaff: mozek? (hurónský smích)
mike: nebylo, ale přeci jen tam byla špetka naděje, že mi někdo odpoví: To víže nejseš z nás ten největší dement, přispíváš tu samé perly atd.
no nic :(
Laura: To víže nejseš z nás ten největší dement, přispíváš tu samé perly :))
ale ne fakt .. seš king ... borec .. husťák .. prostě machr :)))
Laura: Neposlouchej Mikeho, očividně mu to ponocování leze na mozek.
Coje ? já to myslím upřímě :))
Nemůžu jen suše napsat že to není pravda ať toho nechá když to píšu já musí to mít svůj originálně trapný kabátek takže neposlouchej milstera nic špatného jsem tím nemyslel :)
Já vím, žes to nemyslel zle. Jenom jsem pokračoval v té hře :(
ehm .. teďka sem zmatenej .. no nic du spát .. třeba mě to do zejtra dojde :))
mike (aneb také indiánská přezdívka "orig-trap-kab"): a víže jsem něco takového od tebe čekala? :)

milster: NEPOUŽÍVEJ ZAPOVĚZENÉ SLOVO! Víš, kolik je, chlapče? Víš, kolik hodin už jsem nespala? To slovo na M už tu přede mnou neříkej! (smajlík, co si brousí kudlu)
Laura: to sem fakt až tak moc průhlednej ? :(
btw nemyslíš to slovo na M doufam co si myslim já :))