Potřeboval bych zkritikovat můj web, díky...

Mohl by mi někdo zkritikovat můj web?
Pracuji na něm téměř denně a chci vědět, jestli to je k něčemu.
Díky Martin
takže: mám 2 otázky>

1) Proč se mi vždycky po kliknutí na odkaz zmenší okino na 1024x768?
2) Proč mi ve FF bliká menu?
No okno se zvětčuje jenom na O Zero:Hour odkazu, a nevim co myslíš tím FF
FF>>FireFox
A na jakým odkazu se ti to zobrazuje?
No... pěkně barevně sladěné... ale ten text bych zarovnal do bloku a ne na střed... mimochodem na stránkách by němělo být tolik textu... člověka to pak odradí čís takovou esej, musí se strašně scrolovat...

To jakou mam ip, 1) vim 2) nezajímá mě to 3) až to budu potřebovat, tak si napíšu do příkazovýho řádku ipconfig a bude to...

U data máš novej řádek na něm čárku(,) a zase novej řádek... chybka se vloudí...

Tvoje ikonka... nic moc... bez urážky...

To blikání textu v levém menu je schválně?!?!?!?! To je příšerný! Proč?

Status na ICQ je dost nevhodný... to bílé pozadí toho obrázku neni zrovna OK

strašně dlouho se to načítá...

nelíbí se mi to spojení tou asi 3px dlouhou čárkou menu a loga... ale to je jen detail...

čas od času máš jednu kolonku menu o jeden px širši...

a ten zdroják v jednou řádku... originální... jak to upravuješ?

Jinak pěkné...
K tomu blikání a FF: když se ptáš co je FF, předpokládám že ti Columbova odpověď nemohla být příliš jasná - Firefox je prostě jiný prohlížeč, než je Internet Explorer.
Právě v něm je například vidět, že u menu máš zadáno text-decoration: blink, což znamená, že text má blikat. IE tuhle funkci nepodporuje, takže to tam nevidíš, a pokud jiný prohlížeč nepoužíváš, ani o tom nevíš. Tuhle hodnotu tam zřejmě máš a nevíš proč, protože jsi jistě nechtěl, aby celý levý sloupec blikal, dokonce se domnívám, že jsi nechtěl aby blikalo cokoli. Takže to honem rychle dej pryč, počítám že spousta lidí co by ti stránku chtělo hodnotit také nebude mít IE, a na tu stránku s blikacím menu se nedá koukat.
viz např. http://www.jakpsatweb.cz/css/text-decoration.html

Naproti tomu způsob, jakým měníš kurzor nad nadpisy v menu, zase funguje naopak jenom v IE...
http://www.jakpsatweb.cz/css/cursor.html

Jinak je na těch stránkách na můj vkus příliš mnoho javascriptů, skoro až zbytečných.

No a kód by si taky zasloužil trochu péče.. tabulky na tabulkách (např. tohle je kousínek přímo z tvého kódu: </td></tr></table></td></tr></table></td></tr><tr><td width="100%">), spoustu formátování pomocí &nbsp; , "zastaralé" tagy font atd... Podívej se po něčem o CSS (www.jakpsatweb.cz/css).
Čučím na to v IE 5.0:

1) Efekt hover je sice pěknej, ale ty modrý odkazy na černým pozadí mi prostě neseděj.
2) Výměna písma za bezpatkové (Verdana, Arial CE, Tahoma)
3) Jinak po obsah. stránce to ujde, ale je furt co vylepšovat.
Na môj vkus príliš tmavé. Inak pekné.