Vyhledávače ne a ne s mně všimnout

Čímto, že google má na moje stránky xhry.wz.cz zapamatovaný, že na mně vede odkaz pouze z toplistu a přitom měm spoustu malejch bannerů na jiných stránkach např. http://mygame.wz.cz/odkazy.php... Možná to je tím, že jsou bannery umístěny čerstvě, ale za jak dlouho se v tom případě o takovýchhle odkaz dovědí?
googleboti třeba pro Yuhův RSS choděj každejch 10 minut. ty nejseš Yuhů, ale google si tě najde. záleží da době, jak dlouho máš ten web rozjetej
Hale trpělivost... Google nevede lásku na první pohled... musíš si ho zasloužit... Takže za prvné, čekej. Za druhé, čekej. Za třetí, vybodni se na ty obrázkouvý banery, textový sou lepčejší. Za čtvrté, čekej...
Během čekání se zabav zvyšováním PageRanku a vůbec vyhledávačové hodnoty (=kvality) jak svých stránek, tak stránek, které na to odkazují.

Praktický příklad: aby se web za den nebo dva dostal na slušné místo ve výsledcích, stačí na něj odkázat ze stránky s PageRankem 6.
Z toho plyne... čekej as tak měsíc ;) ... pač dyž seženeš odkaz s PR 6, tak ti podám nohu....
No třeba webzdarma má pagerank 7 :) O googlu ani nemluvě ;)
S tim čekánim je to fakt pravda! Já se zkoušela najít v googlu asi před měsícem a nic, nic, nic... A teď jsem se jen tak ze zvědavosti mrkla... a málem mě to skolilo!
Mě hledání včera málem taky skolilo,... Zadám do googlu Gimpl a můj web nebyl na první místě, jak tomu bývalo. Tak sem projížděl výsledky a když sem se konečně našel, zjistil sem že google ten web naindexoval zrovna kdyz nejela databaze :) Takze uz stranka ani slovo "Gimpl" neobsahovala :) No co, sak ono se to casem spravi, az me naindexuje znovu ;)
No jo ale já třeba jsem dost dlouho v katalogu webzdarma, ale google o tom neví... Google robot nevyhledává v databázích?
podle čeho že se ten page rank počítá ? já mam furt 5 a přitom na můj web nikdo neodkazuje (teda krom pár vyhledávačů kam sem ho dával) a všichni tam chodí přímo přes adresu a ne přes kliknutí ve vyhledávači. ... ?
Mike > Mno počítá se to podle těch odkazů, ale je dost nepravděpodobný, abys měl 5, když máš odkazy jenom z katalogů (vyhledávače sou trochu něco jinýho ;) ... Jakej web to je?

Damian > Moc sem nepochopil to: "Google robot nevyhledává v databázích" ... ale jinak... katalogy nejsou zrovna z hlediska odkazů nejideálnější... pač tam je těch odkazů šíleně moc, a google ten tvůj třeba zrovna "přehlídne" ;)
meca: http://rankwhere.com/google-page-rank.php?url=mike.humlak.cz
a nesměj se že je škaredej, je to jen pro pár lidí takže proto se divím že mam 5 ...
8-) Hale tak to fakt neim ;) ... je to fakt divný ;) ... pač tu mike.humlak.cz nemá google ani zaindexovanou... takže by jí teoreticky neměl ani moc (spíš vůbec) znát...
jj hlavně že mam pagerank stejnej jako seznam.cz a můžu machrovat :D
ja jsem skušel at an google a šlo to :"-)