nevím kam vložit HTML!

asi jsem blbá ale nevím kam mám vložit HTML!Prosím pomocte kam je mám vložit a co předtím mám udělat abych je tam dala a udělala svoje stránky!
www.jakpsatweb.cz
(X)HTML můžeš vkládat kam chceš, doporučuji do souboru typu:text/xml, application/xml, application/xhtml+xml nebo text/html
Leinad:prosímtě ještě něco,kde ten soubor seženu?
LOL!

lucix:

Prosímtě, navštiv výše uvedené internetové stránky - www.jakpsatweb.cz a pročti to pořádně celé, neboť je vidět, že nemáš vůbec žádné zkušenosti.
ja som mal ten isty problem ako ty a este k tomu si baba co je pre mna pozitivne nakolko si myslim ze je velmi malo baben, ktore sa zaujimaju o tvorbu bab a preto ti rad pomozem. Ja som tiez novacik, ale tento problem som vyriesil tak ti poradim.
Jedna sa o to ze ten hlavny subor musis premenovat na index.html a uz to bude fungovat, ale pozor lebo tato stranka reaguje na male a velke pismena takze to je tiez dolezite lebo tato stranka pracuje pod linuxom.
Zatial tolko ak by si mala problem ozvi sa.
a este som zabudol ze ak chces vlozit html musis ho vlozit na svoju stranku cez ftp klienta, ja to robim cez Windows Comander, takze v tom ti mozem pomoct, vsak sa ozvi
Ja nevim, ale jakpsatweb mi prijde do zacatku az moc rozsahlej a pro nekoho kdo o tom nema ani paru mi to prijde jako solidni bludiste

Lucix:
takze jestli ti jakpsatweb.cz prijde slozity tak

http://www.ladiz.wz.cz/html_ucebnice/index.html

Jsou tam fakt zaklady a neni tam hafo veci, ktery Te zatim ani nemusej zajimat
ale ja si myslim ze vela veci je tam popisane na tych strankach aj tak to moc nepochopi clovek ktory o tom nema paru, tak najlepsie je ked niekto skuseny poradi alebo aj toto forum je super. Ja som tiez vela veci cital a nakoniec som to pochopil az ked mi to niekto znamy alebo z fora polopatisticky nevysvetlil
I:I : FAQ.webzdarma.cz

* : jakpsatweb.cz
lucix.wz.cz: Já jsem si ten soubor koupil v obchodě. Mám do teďka paragon: Rohlíky, mléko, žvýkačky, text/html.
to lucix.wz.cz: muzes ho nahrat i pres webove rozhrani ve spravci souboru v administraci (velikost souboru je ale omezena na 2MB, vetsi soubory musis nahravat pres ftp)
ivan:

"...myslim ze je velmi malo baben, ktore sa zaujimaju o tvorbu bab..."

Zajímal by mě překlad týhle věty do češtiny, v originále to nějak nechápu. Resp. chápu, ale to, co mě napadá, nemůže být to, co jsi myslel :)
leinad: vtipne :-/
Nejsi blba i kdyz ti to tu vetsina lidi napise. V cechach se totiz lidska mentalita projevuje hlavne anonymne na forech, vsichni dobre vime jaka je.

musis mit volne ve svem "prostoru" napriklad soubor index.htm a v nem nasledujici strukturu:

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">

<head>
<title> Nadpis webu </title>
</head>
<body>

.... tady si muzes tvorit ;-)

</body>


Je to v podstate nejjednodussi moznost, ale uplne to staci.
Uz vidim ty chytraky jak tu budou psat ze se to da i jinak, ale to je prave ta ceska mentalita ;-).
Samozrejme ze se to da i jinak a samozrejme, ze klasicky html uz je dneska pasem ale uplne to staci
Takze hezkej zbytek dne ;-)
saboteur: Ano pane chytráčku, lucix není blbá (pravděpodobně, neznám ji), ona je pouze začátečník a proto by se měla nejdříve naučit základy html, což se naučí nejlépe ze stránky jakpsatweb.cz, jak napsal Mike už v PRVNÍ odpovědi. Případně si může sehnat nějakou knihu-učebnici nebo jinou internetovou stránku. (Ale jpw je imho nejvhodnější)

Jenže jde o to nebýt líný a něco dělat. To že přijdu na fórum a řeknu: "já nic nevím, řekněte mi, co mám dělat, jak během pěti sekund budu mít stránky, aniž bych se musela snažit a něco učit?" nic nevyřeší. Nedivím se, že ji nikdo pořádně neodpoví. Ono je těžko udělat tady pro každého začátečníka soukromý html-kurz. Něco jiného je otázka na konkrétní problém.

Takže si laskavě nech svá pseudomoudra o mentalitách a pasech. Nejdříve tady choď pravidelně tak alespoň půl roku a odpovídej na neustále se opakující dotazy lenochů, co by chtěli koláče bez práce a pak budeš mít právo drškovat.

btw. Leinade, tvůj příspěvek je z kategorie naprosto zbytečných. Nevím, co dokážeš tím, že zjevnému začátečníkovi začneš vyprávět něco o XHTML a MIME typech. Naučil ses něco nového a snažíš se předvést? Jsem tím naprosto uchvácen, wtz!
Proc je tu kazdej hned nabrousenej?

Myslis, ze ja to nevim?
Kdyz se slecna bude chtit neco naucit, tak si koupi knizku.
Slecna chce rozchodit pravdepodobne nejakej trivialni dokument, tak jsem ji napsal jak.

Nechapu, proc se tady kazdej do nekoho sere.
Proc ta arogance?
saboteur >> Hlavně, že ty, který nadáváš jaksi plošně celému osazenstvu fóra (viz. tvůj předchozí příspěvek), přímo sršíš mírumilovností...
Já bych toho sabotéra zas tak nezatracoval. Nadává sice stejně jako všichni ostatní, ale mně přijde, že takhle popsaný první krok pro ty úplné mladé začátečníky není tak špatný. Kdybych já psal jpw (na což nemám), asi bych něčím takovým skutečně začal. Je to způsob, jak neodradit...

to nic, to jen názor ;-)
saboteur: Aha! Slečna chce pouze rozchodit triviální dokument, fajn. Já sice nejsem telepat jako ty, takže jsem to z toho zmatečného dotazu zřejmě nepochopil správně, ale každopádně mě zajímá, co doplní za "....tady si můžeš tvořit ;-)" , když o html ví kulové.

Ale to neva, když bude potřebovat, tak sem hodí dotaz : "Potřebuju udělat takové to, aby byl nadpis tučně, pak čtyři odstavce textu s obrázky po pravé straně, s obrázkovým logem nahoře a nevím co s tím. Pomoc!" a nearogantní wtz-sympaťák saboteur ji tady pastne kompletní kód. Pak bude potřebovat "nalevo takovýtenjakože seznam textů na které se klikne a vedle se otevře text, který se má otevřít" (menu) atd. atd. furt do blba. Jsem zvědav, jak tě to bude dlouho bavit ...

Je tak těžké přečíst si něco takového? : http://www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html
if slečna je blbá, tak jistě
else začne a pak už se bude zvolna učit sama

<obecná pravda>první věta bývá nejtěžší</obecná pravda>
Kapradáslemáma!
séšdémentvóe
"Nevím, co dokážeš tím, že zjevnému začátečníkovi začneš vyprávět něco o XHTML a MIME typech." - MIME typy neznám, akorát trochu vím, co to je koncovka ve Woknech. XHTML je akorát nová verze HTML.
"Nejsi blba i kdyz ti to tu vetsina lidi napise" - Nevím, inteligenci měřit neumím, ale ptá se tak chytře. Mohl bych poprosit o odkaz na učebnici, ze které není jasné, kam vlastně psát (X)HTML?
Laura: prepac to bol preklep myslel som tym ze je strasne malo baben ktore sa zaujimaju o tvorbu stranok