Vek tvurcu stranek

No me to prijde zbytecne, ale je to kazdeho vec.
... asi tak
jo jo
Já se taky hlásím k NOTEPADU. Ale opravdu nevýhoda je, že když se píše aplikace v PHP, tak pořád musím počítat řádky...
Mně je zas 16 :-)
warcraft 3>>daredevile, seš nenápadnej, jako netopýr na poušti :))

Já mam 12 a přiklánim se k Dreamweaveru, aspoň ty řádky nepočítám :-)
To já používám taky dreamweaver (4) :) Daná verze sice nezvládá zvrazňování PHP syntaxe (MX to sice zvlada, ale cervene ikonky v FPT klientovi mi saji krev), ale kodovani zvlada a cisla rakdu taky. A hlavne umi cislovat radky, to se hodi pri odstranovani chyb.
A btw notepad nepouzivam uz ani na TXTcka, protoze se mi do nej pichl virus a pote co ho AVGcko "vylecilo", tak uz mi notepad nebeha ;) Ale preinstalovavat system kvuli nemu nebudu...
Nejsem nenápadnej , ale už si asi žádnou přezdívku nedám , protže když jsem daredevil tak jsem dareDebil , když jsem hocikto , tajk sme hociktodebil


chapes . proste vy sa mi stale vysmíváte na přezdívky tak si radši nedat žádnou
no, za prezdivku se spousta lidi vysmiva skoro kazdemu :) Schvalne kdo vymysli nejlepsi upravu nicu funous ;)
daredevil: neřekl bych, že se ti smějou kvůli přezdívce

fuňouš, čti [fuňo-uš]
-podivný funící tvor s výraznými ušními boltci
webu ? klidne zruším .
veku ? ach ano , protže jsěm tu nejmladší , že mám 16 , že :O
fuňo-uš je hezké :)

NO, ještě 3.4. mi bylo taky 16 :)
To víš, jsem poeta.

Na Den Země mám narozky, tak mi koukejte koupit nějaký pěkný dárek!
Tak....me bude v prosinci 15...Jinak:
v deviti letech prvni stranka HTML (hnus)
v jedenacti uz to bylo na o dost vyssi urovni + JS + CSS
ve dvanacti jsem zacal s Delphi, PHP, MySQL
jenze Delphi se mi pred 3/4 rokem nehodily pro programovani 3d enginu
takze C++
no a asi pred pul rokem OpenGL + SDL
snad je to vse :)
Ted mi bylo 18, s webem jsem zacal pred necelym rokem ve Frontpage, ted pouzivam pozn. blok a snazim se ucit PHP...
Mě je mentálně 9. IMHO kdo dělá weby v notepadu je pěkný masochista. Apoň notepad2 ne?
Imho je uplne jedno kde se zdrojak psie. Zvyraznovani syntaxe je sice hezka paradicka, ale k tomu urcene editory zacinaji mit vyznam az kdyz zvladaji automaticke dopisovani nazvu promennych a funkci ci zobrazovani kratkych definic funkci pri psani (quenta rulez).
Já jsem s Notepadem začínal, dělám v něm a dělat budu. Zkrátka, když je člověk konzervativní, tak se nedá nic dělat.