Vek tvurcu stranek

tak by me zajimalo, jak jsou stari tvurci webů na webzdarma, nebo i jinde. mi je treba 15, ale chtel bych vedet v jakych letech jsou ostatni..

...nuda je kráva
Je mi 16. Od 11 jsem začínal s FrontPage, ve 14 jsem začal používat notepad, a ted,asi pred 2 mesíci jsem začal s css, php.
No, mě je 14 a s webem jsem začal před 4 měsíci, nejdřív Word, po měsíci Front Page, po dalším FrontPage + Notepad a ted se snažim naučit PHP a Css.
Můj věk ve dvojkové soustavě: 11000
no ja mam 15 od Soboty, ale so strankami som zacal v 10 word, potom FrontPage a od 13 HTML a v 14 aj CSS a PHP, Flash... a tak prave sa ucim VisualBasic...
muj vek je (treti, druha - nehodici se skrtnete) odmocnina z 4913 :)
sqrt(1156)*sin 30
Můj věk je roven věku Sadámu Husajna, když mu bylo půl měsíce šestnác ;) ...

Jinak... Word tak v 12 (na kopírování slohovek z netu), ve 14 FP, v 15 sem začal dělat weby ;)
temer kristova leta. teda bez jedne dvacetiosminy julianskeho roku:)))

jinak prvni web jsem si registroval cca pred 3 julianskymi roky(a byl to peknej hnus plnej animovanej gifu a primitivniho flashe z makromedie)
No mně je zatim 13 a s webem jsem začal v 11.
maxto: oh @!#$, to je vidět. za svuj dlouhy zivot sem videl uplne vsechno, ale sedej ctverec jako pozadi velkej 600kb? to sem nevidel.
Vyřešte tuhle rovnici:

5^(x-3) * 3^(x+2) + 1 = 106408215362548828126

kde x je můj věk v červenci ;)
18 + 1 a máte muj věk:)
Sechszehn. Programuju ? Bóže, to si nepamatuju... Snad tak od čtrnácti, kdy mne fotřík začal permanentně vykopávat od hraní her... Teď pracuju hlavně na CSS a webdesignu... Jinak PHP, MySQL a notepad rulez :)
skaff: tak to bys měl na sobě zapracovat! Je ti jasný, že s takovymhle přístupem toho v životě moc neuvidíš? Určitě přijdeš o spoustu životně důležitejch šedejch čtverců!
v maji 14
Nípal: Nejjednodušším řešením je 37-mi znakový řádek zadaný na přesné místo :o))
Před třiceti lety bych tu z Vás byl skoro nejstarší - to je děs.
hehe chtělo by to nějakej sraz wzčkarů to by byl nářez :))
>> Je mi 16. Od 11 jsem začínal s FrontPage, ve 14 jsem začal používat notepad, a ted,asi pred 2 mesíci jsem začal s css, php.


sem se lekl.Když jsem tu videl příspevky jak se vychvaluješ se stránkou , jsem ti zavídel , ale jakmile jsem zistil že je ten tvuj templates stahnutej , ti neveřím ani na V
12, v apríli 13, začal som tak v Auguste 2004.
prvú svoju stránku som sám spravil 13. augusta (mám tam dátum výroby :-)
ale to je webová prezentácia na 40 MB (pekný obrázok na pozadí ;-)
Co to má znamenat tenhle thread? :)

Od toho tady máme přece naši mumii...
Tady--> http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=4&i=5477&t=420

Mike: btw sraz wzčkarů zní jako sraz vozíčkářů, wtz :)
Noo je mi 14. Na přelomu 12 a 13 roku mého života jsem začal rovnou s notepadem. ;)
hanyZ: depresivní thread, fuj, fuj :( (plačící smajlík - vykopávka)
i am ten