Hodnocení webu

Zdravim,
po dlouhe dobe zase delam stranky. Nemohli byste mi je nejak zhodnotit?...

www.gpb.wz.cz

...at mam zase nove zkusenosti
mne sa docela páči to menu , proste je to cool
tyjo, oni meli vylet do holandska :))
no. to byl vymeny pobyt. holandane k nam a my do holandska..
No jo, a co když má někdo z trucu vypnutý JS, to se moc nepodívá... Aspoň nějaké stupidní menu v <noscript>....
Jinak je to na pohled hezké, až budu velký taky se naučím dělat takové weby. (-;
A ještě: ty full fotky jsou zbytečně velké. Modemisti nemají šanci... Když jsem na modemu, tak velká fotka má 50kB. 500KB je fakt moc, to je na moc dlouho...
fajn diky, to mozna jeste zpravim. Nevite nekdo jestli jsou ty stránky v pohode i s Opperou? Mám to vyzkoušené jen na MSIE a Mozzila (i firefox)
no v opere je to dost rohozeny(nenacetl sesoubor se styly), ale menu funguje

jinak hezkej web
diky. to mi pripomina jaky je nejlepší příkaz pro import stylu z externi tabulky.
ja sem to vyresil pomoci skriptu, pak to jde pomoci <link rel="stylesheet" type="text/css" href="neco.css">, a pak jeste mezi tygy<style>hodit import....
co myslite ze je nejlepsi...?
zase ja. Nevite nekdo jak nastavit body margin jinak nez obvykle, protože opera to nežere.
diky
margin je vubec difná věc. nežere ho ani IE. resp. žere ale celý to zmrví
Celkom dobry web, len tak dalej.
netvrdil bych ze neco zmrvi. musi se to proste propocitat i s tim marginem. stve me akorat ta opera. ta jedina to nežere (když vypustim starši verze prohližeču), ale určite existuje nejaky zpusob jak to nastavit

margin: 0; - to nežere, ani margin: 10 10 20 30; jeste zkusim margin-top: 0; ale pochybuju
a co prostě top?
Líbí se mi to. To písmo by mohlo být malinko možná větší. To vylézací menu je taky dost dobrý, akorát by chtělo, jak už bylo řečeno, udělat náhradu proti vypnutému JS.
Ke zdr. kódu: Chybí DOCTYPE
dobry napad diky. a ja nevim s tim doctype, protože, když sem to zkoušel, tak mi nejelo php
>> ja nevim s tim doctype, protože, když sem to zkoušel, tak mi nejelo php

Co s tím má PHP společnýho?
? nevim..

tak co tam mam napsat
http://www.jakpsatweb.cz/doctype.html
ok. diky. notscript je vyresen. tak by to mohlo byt vsechno (aspon prozatim)