Error

Mám stránky publikované ve fleši.Když se chci na své stránky podívat jako běžný host tak se nic nezobrazí (kromě reklamy"velký jarní úklid")
no a?
No a? Už jsi někdy viděl(a) celou černou stránku a na ní nahoře 1 reklamu?
no dobře. Bylo by dobré položit otázku, pokud tedy chceš něco vědět. Ale dejme tomu.
S tím flešem to sice možná nesouvisí, ale jen při zběžném pohledu - C:\Documents and Settings\Killer\Dokumenty\Sady webových souborů\_private\pikčrz.htm např. tohle v kódu, no tak to rozhodně nebude fungovat.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?18
Odkazy mě zatím nezajímaj tomu časem vychytám mouchy ale zajímá mě to zobrazení té úvodní stránky
mno 'entery page.swf' (s mezerou) ti asi linuxi server nesezere ;-)
mno tak kupříkladu tam nikde není začátek od </object>, se mi zdá...
<objectem>to nebude
no když myslíš...
nebo možná nevim kam ho mam napsat a hlavně na týhle stránce sem na html kód ani nešáh to publikoval flash
no třeba se ozve odborník na html ve flashi, páč já to moc neumím, ale tuhle jsem to zkusila, napsala jsem do kódu
<object data="images/pruh.swf" border="0" height="100%" width="100%">
</object>
a byl tam ;-)
>No a? Už jsi někdy viděl(a) celou černou stránku a na ní nahoře 1 reklamu?>

To je jako řečnická? Páč já to vidim na WZ běžně... :-)))
no právě že to neni řečnická ale když to nějak nerozchodim tag to z ní udělam.A budu tam přednášet poezii
tag sem sčíhnul tvoje stránky xixao a zajímalo by mě kde se dá sehnat ten virtual dj?
Ale já myslela otázku :-) Jako jestli to byla řečnická otázka, páč odpověď ti musí bejt jasná: Ano, takové stránky se vyskytují - na WZ obzvlášť.
jednodušše......WWW.JAKPSATWEB.CZ