Konečně moje trochu lepší stránky - paulsp.wz.cz

Trochu jsem je vylepšil a přidal nové fórum a nové animované GIFy.
POZOR! Nové fórum lze zatím najít jen na stránkách http://paulsp.wz.cz/phpBB2/ , ale na stránkách se ten správný odkaz objeví každou chvíli.

Ale k věci - chtěl jsem si nechat ohodnotit moje stránky. Je mi ještě 10 let, takže můžete začít. To už ale nechám na Vás.
co na tvé stránky říct....no asi jen to, že je na nich opravdu vidět, že je ti 10...
Ale teď už ty stránky fakt potřebují POŘÁDNOU dávku kritizace. Do fóra (téměř) nikdo nechodí, nikdo mi tam nic nepíše... PPOORRAAĎĎTTEE PPLLZZ...
To Dela: To same se da rict i o tech tvych ;-D
xixao: vystih si to uplne presne :))))

dela: rek bych ze web pavla je snad v necem o neco lepsi nez celej ty, delo (nebo jak se to pise)
No co na to říci? Každej nějak začínal a já na tom byl o hodně hůř.

www.jakpsatweb.cz
blahapet: Tak TENTO web znám velmi dobře. Je to opravdu asi NEJLÍP ZPRACOVANÁ INTERNETOVÁ STRÁNKA O VÝROBĚ TĚCH STRÁNEK.
Obvykle jsou si tady všichni rovni, co se kritiky týče, ale myslím že 10 let si opravdu zaslouží jiný přístup, pokud tedy nekecáš.
ad design - ruku na srdce, to přece musíš vidět sám, že to není nic moc. Surfuj, koukej kolem sebe, hledej inspiraci, zkoušej, a časem to bude určitě lepší. Doporučuju co nejdřív se zbavit rámů.
ad kód - nevím do jaké míry je to přímo tvoje ruční práce, ale nezdá se že by to za tebe dělal jen editor. Takže doporučuju nasměrovat se dále do zkoumání css, které už trochu používáš, a převést do něj všechno formátování.
Jinak myslím, že na začátek je to dobrý, a pokud jsou tvoje práce i případné php skripty a výstup do rss, myslím že máš našlápnuto správným směrem, i když se samozřejmě máš co učit.
jo a zapomněla jsem ještě jeden významný klad - byla jsem připravená na web, kde na mě bude padat jedna pravopisná chyba za druhou. A byla jsem velice příjemně překvapena, že to tak není. (případným rýpalům - že má být "něco o mně" a pár dalších jsem si všimla, ale jsou tady tací, kteří udělají 10 chyb na 5 řádcích a ještě se ohrazují, že to přece ničemu nevadí ;-) )
musím žíct že takhle stránke je prasárna.

jelikož tam není videt lave menu a je to udelane vo frames.

lepšia než predtým ? nebola to náhodou stránka www.web.onicem.cz ?
To prditko: nene, to sis asi spletl :)
Jinak rámy asi pryč nedám(pokud neusoudím, že je to nutné...)
rámy pryč: není to nutné, ale je to rozumné.
díval jsem se na stránky: není to tak příšerné jak jsem čekal. Docela dost se mi líbil nápad s menu. Možná trochu míň výrazné pozadí, písmo se tam malinko ztrácí.
Barvy by možná taky chtěly sladit. Poněkud divně na mě působí scrollování novinek dole v ne příliš velkém postoru. Nic méně nápad to taky není špatný.

Znáš boulder dash? To je hra starší jako ty! (-; U ní jsem strávil dlouhé hodiny..
MzM: Boulder Dash byla dobrá pařba. Na atarku jsem si ji taky užil.. Ještě dneska si pamatuju na jakési ty hnusné motýly a rozšiřující se plazmu a všude spousty balvanů :)
no docela dobry

moje prvni stranky na tom byly hur.

urcite bych zmenil nadpis a zbavil se framu(zvedne se ti nepatrne i navstevnost). Pomoci PHP de udelat velmi prmitivni sablona ktera ti usnadni praci stejne jako framy.

jinak bych pochvalil stejnej vzhled v IE, NN, Opere a Mozille