Část stránek se změnila ve změť nesrozumitelných znaků

Zprovoznil jsem novou stránku (moji první), cca 12 hodin bez problémů fungovala, potom se "zhroutilo" několik vnitřních stránek - zobrazovaly směsku "čínských znaků"a prázdných obdélníčků. Zdrojový kód zobrazoval správně. Jen se mi před začátek souborů samovolně vsunulo "malé t s ocáskem". Jeho odmazání ale nepomohlo (navíc nevím, jestli nemá nějaký význam)- natolik jsem ještě do HTML nepronikl.
Posléze se situace zhoršila, místo zdrojového kódu se zobrazuje jen řada otazníků.
Co to je? Nepomohlo ani vymazání nefunkčního souboru a nahrazení funkčním "zdrojovým" z domácího PC (kde vše běhá).
Teď je strana víceméně nefunkční, protože se zhroutila "hlavní" odkazová stránka "list.html". Z úvodní stránky se lze dostat jen na osamocenou stránku s komentářem "News".
Dá se s tím něco dělat? Zdrojový kód "osnovy" stránek je postupně kopírovaný a kontrolovaný, přesto některé stránky parciálně jdou a jiné nikoli.
Dokáže mi někdo zkušenější poradit?
zkusil's někdy kódování? Mělo by to bejt tohle: www.jakpsatweb.cz/kodovani.html ale nejsem si tim jistej...
Navíc na tom list.html nemáš žádný tagy...
Na začátek si prostuduj ondragames.wz.cz a jakpsatweb.cz
Ještě po přetažení na server vypadalo záhlaví stránky takto :
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 3.2//EN">

<HEAD>
<TITLE>Czech Civic Arms</TITLE>
</HEAD>
<BODY>
<H1 ALIGN=CENTER> List of Sites</H1>
...

odkazy na další stránky
<A HREF="P_StareMesto.html"><H3>Stare Mesto</A>
atd. fungovaly taky.
Záhlaví tedy odpovídalo těm 2 stránkám, které se regulérně zobrazují. Do nynější podoby se transformovaly dodatečně samovolně.
ve vší úctě nesouhlasím s Columbem - určitě si prostuduj jakpsatweb.cz. U té druhé stránky ale radši počkej, až totéž udělá její autor...
dis ! Máš bod :D
Všem díky za reakce, Columbovi i za snahu. Určitě je dobrý praktik (i jeho stránky tomu napovídají), ale pokud chce někomu radit, měl by si přečíst celou otázku (či popis problému). Divit se, že nemám ve "zdrojáku" žádné tagy, když jsem jasně napsal, že stránka byla zadána tak, jako ty 2 zbylé funkční, ale pak se samovolně změnila, mi nijak nepomohlo. "Jakpsatweb" není špatná stránka, sem tam do ní rád nakouknu, ale mám z knihovny 2 publikace, kterými můžu listovat, i když nejsem z jakéhokoliv důvodu na síti. Teď v začátcích mi nejvíce pomohla kniha Jiřího Koska "HTML - tvorba dokonalých www stránek", která sice končí u 3.2, ale je v ní spousta názorných příkladů.

Stránky už zase chodí, metodou pokusu a omylu jsem zjistil, že za to opravdu mohlo to "˙ţ", které se mi objevilo před <!DOCTYPE...
Neznám příčinu (objevilo se ne při přenosu na server, ale až dodatečně, ale už vím, co pomůže.
Dobrou noc (či ráno).