Všeličo-kritika webu

Mohli by ste prosím ohodnotiť môj web.
www.vselico2.wz.cz
Přesměrování se na úvodoní stránce s reklamou (která ti tam mimochodem chybí) nesmí. Navíc tvůj styl přesměrování je zachytáván popup blockerem, takže se nikam bez odkazu nedostanu. Dobře, vlezl jsem tam růčo.

Vypadá to dost primitivně. Už ta úvodovka mohla leccos napovědět. Web je řešen rámy, což je vůči vyhledávačům dosti nepřátelské, protože jednak text » Tátostránka používa rámy, ale váš prehľadávač ich nepodporuje. « je:
a) chybný, slovo Tátostránka je pěkná blbost
b) neříká nic o obsahu webu, neobsahuje žádnou alternativní verzi, takže vyhledávač uvidí ten text, což pak ve výsledcích hledání nikoho nepřitáhne

Rámy mají jednu podstatnou nevýhodu – syndrom záchodového okénka. Jednoduše jde o to, že návštěvník může vlézt na nějakou podstránku a nemusí mít zobrazen celý frameset. Pak nemá k dispozici navigaci, je ztracen a odchází.

Vzhled je řešen dost primitivní metodou přímého formátování, což už není v módě, dnes je módní CSS. A místo rámů pochopitelně PHP include a CSS pozicovaný layout z divů.

Vadí mi </head> bez předchozího <head>u.

Aktuální čas – zrušit, mám jej dole v rohu v systémových hodinách. Navíc jsou podtržené, což mě mate a myslím si, že je to odkaz atd.

Barevný nadpis – kýč.

Po obsahové stránce je tento web příliš mnohostranný a chudý. Doporučuji vybrat si jedno užší téma a to rozvinout do pořádné hloubky.

Shrnutí: máš na čem zapracovat. Po technické stránce i po stránce vzhledové a obsahové.
Kráásko Nípale :) ...

... asi stačí doplnit - www.jakpsatweb.cz - místo, kde začít toužebné cesty webdesignem...
http://hanyzpage.czweb.org/grafika/vselico.png
Ty kráááásko hanyZi... tak to jsem si nevšiml, že s tím mohu hýbnout! O důvod víc, proč rámy nebrat :D
Nípal: No, jak jistě jako vzdělanec víš, dá se použít tajemná formulka noresize. Já bych ji tam asi dal, když už bych se pustil do nechutného frame-designu:)
Ďakujem za kritiku. Súhlasím s vami, mám ešte veľa práce. Mám však už pripravenú novú verziu kde už budú niektoré veci opravené. Stránku jakpsatweb.cz poznám.
Hm... já bych tam dala třeba grafiku skutečně ala časopis, plátek, noviny... nebo něco takovýho. Chce to nějakej nápad, protože imho holej text na jednobarevnym pozadí asi dneska nikoho moc nezaujme... Třeba si stáhni nějaký novinový písmo a udělej si z toho banner...
HanyZi: Máš tam mnoho Mailů. Schválně, jak ty neSPAMy čteš, protože než je přečteš, tak už to tam je znova...
kódování ti tam IMHO wellmi moc chybí...
Columbo: O čem teď mluvíš? :-o
Na tom obrázku, screenu, máš ve FF otevřenejch eště pár panelů a na jednom je gmail (Inbox) 183 myslim...
Jo, ja tam mam asi 500 mailu ve schrance a 180 neprectenych - vesmes se jedna o kotatka od kamaradu uredniku :))
moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz . moriak.wz.cz .
uplne blbosti a ine lespsie jelenskeovacie!
trapaku! Spamuj někde jinde! Myslíš, že je umění zmáčkout ctr+c ctrl+v a čekat? To bych zvládnul taky! A to sem si pochvaloval, že se spam vyhýbá tomuto fóru... :(