JS a promenna s #

potřebuju, aby mi JS zkontroloval obsah policka, ketrý se jmenuje #pole

ale if (#pole == "") nebere, ten # mu vadi, bez nej samozrejme ok, (jen to nenajde pole....) jak napsat ten #, aby to slo - rozumi se, ze # je nutny znak - dale si s tim hraje php

hmm, v nejhorsim to vlastne pujde jako PHP skript s JS vystupem, co !(alert pri prazdnem...)?

diky za odpoved
No přiznám se že příliš nechápu, proč musí název toho pole začínat na hash. Uveď prosím ten důvod, ať se můžeme pokusit nalézt jiné řešení.
mno, dal to zpracovava php skript, ktery si automaticky najde v přijatých datech promennou tak, že zacina na # - nejaky autenticky znak, ktery mi JS vezme?
A co použít normální znak? Nějaké písmeno které jinak nepoužíváš (Q, W)? Nebo podrtžítko (nevím jestli může v JS začínat proměnná na _ ale taky asi ne že). A proč tam vlastně nemůžeš to # přidat až v PHP? (Asi si sedím na vedení ale nedochází mi to.)
aby JS proměnná začínala # je samozřejmě kravina.... Jak praví manuál

"A JavaScript identifier, or name, must start with a letter or underscore ("_"); subsequent characters can also be digits (0-9). Because JavaScript is case sensitive, letters include the characters "A" through "Z" (uppercase) and the characters "a" through "z" (lowercase)."

tzn, proměnná v JS NESMÍ obsahovat #.

Mám pocit, že ten # tam má být z úplně jiných příčin. Myslím, že nevíš, která páčka....
Neviem ci som to spravne pochopil. Mas policko pole tvorene cez INPUT a potom ale pred odolsanym to chces skonrolovat aby to nebolo prazdne ?

<SCRIPT language="JavaScript">
function kontrola(pole) {
if (pole.length >="1" ) {
FUKY.submit();
}
else {
window.alert("! Vyplňte prosím povinný údaj !");
}
}
</SCRIPT>
<FORM name="FUKY" method="POST">
MENO:
<INPUT type="text" size="30" name="pole" value=""><BR>
<INPUT VALUE="Pridať" TYPE="button" onClick="kontrola(FUKY.pole.value);">
</FORM>