kritika webu

Chtěl bych aby jste mi zkrytizovali mé stránky, a poradili mi co a jak bych měl změnit nebo vylepšit.

www.kaspi.webz.cz
Chtelo by to hezci menu a styly v externim souboru dale pak nejak vyuzit to misto v pravo a asi naky hezci font a cely aby to bylo v XHTML valid.
Máš to pěkný, ale hned na první stránce máš minimálně dvě hrubky a to jsem to jen tak přelítla... např.: "mích stránkách" místo "mých...", pak odkaz "o mě" - to má být "o mně" atd... Absolutně neumim psát web, ale umim češtinu, takže trpim ;-)))
zběžně
ten spodek působí tak nějak neukončeně a ta reklama tam je divná....
dole bych to zakončil patičkou a reklamu tam nějak šikovně zaonačil...
- ma to bejt web zabývající se webdesignem, ale ze by tam byl nakej design? to logo neni srovnany, menu velkejma pismenama divný, a nevýrazný, sem si ho skoro nevšim.

- s anketou od blueboard do světa neprorazíš, a s gbookem tím míň...

- ergonomie menu žádná, netušim proč sem musel hledat link na index někde zapadlej vpravo

- máš tam ikonku "jakpsatweb.cz" tak se toho drž a nepužívej tisíckrát "font-color" a zapiš to globálně do css. btw vůbec používej externí css soubor... když máš nadpisy tučný a nějakou barvou, zapis to jako class .nadpis a pak v kodu piš jenom <p class="nadpis">blabla</p> atd...
ad. <p class="nadpis"> - to snad ne? spíš <h1>Tohle je nadpis</h1> a nastyluj přímo h1...
Pekné , skus trochu pozmeniť tu anketu a skecie