obrázek na pozadí

Potřebuji pomoc.Nevím jak umístit obrázek na pozadí do levého menu.Hledal jsem i v jakpsatweb.cz ale ne a ne se mi to povest.Víte-li jak to udělat poraďte mi.
PROSÍM
takze napis do tej stranky kde ho chces mat teda menu tak tam napis

<body background="obrazok.jpg">

</body>

to je vsetko
Promiň ja sem to napsal poprvé špatně já chci umístit obrázek do levého menu.(v mém připaďe do pravého a horního menu)
no nevim kterému menu říkáš pravé a horní....
každopádně oblast na kterou chces pozadí dej třeba do divu a tomu pomocí css vlastnosti backgroun-image přiřaď obrázek jako pozadí.
No to jsem zkoušel ale nic tady je část kódu :

#pravy { background-color: #293c4e; color: white; border-style: none; border-width:

medium }


Když jsem zaměnil background-color za background-image tak se nic nedělo, leda že bych měl nějakou chybu v :

background-image: obrazek.jpg(nevim jestli má být jpg nebo gif);......
asi si to jakpsatweb prošel špatně

http://www.jakpsatweb.cz/css/background-image.html

uprav si stylopis podle toho, rozhodně to funguje
background-image: url("obrazek.jpg");

a ten název souboru případně včetně cesty; teď bych se nerada pletla, ale cesta se tuším vztahuje relativně k umístění css souboru (máš-li styl externí), nebo stránky (máš-li styl zapsaný přímo ve stránce).
#pravy { background-color: #293c4e; color: white; border-style: none; border-width: medium; background-image:URL('slozka/nazevsouboru.gif'); }

musíč tam mít zadanou relativní cestu k tomu obrázku, musíš ale ten obrázek někam nahrát a zjistit tu cestu k němu a je to...
Dis fak díky už mi to jde.