proč se mi v divu zobrazuje horizontální posuvník..?

Ahoj,
po dvou hodinách zoufalství už nevím, kde hledat chybu, a prosím o pomoc.
Na stránce http://kocky.virtualne.cz/jaryn/prihlaska_test.php?lang=cz je layout s divy, a v jednom z nich je stránka s formulářem v tabulce. Nevíte někdo, proč proboha je tam v IE horizontální posuvník? Ve FF tam (pochopitelně ;-) ) není. Předpokládám, že je to nějaká banalita. Ale už mám pocit, že jsem všechno prozkoumala.
Styl je na http://kocky.virtualne.cz/jaryn/css/styl1.css.

Díky všem, kterým se bude chtít v tom ňoumat...
V který verzi IE? Ve verzi 5.0 horiz. scrollbar nevidím.
IE 6.0
jo a v IE 5.5 to je taky. Předesílám že na stránkách s jiným obsahem to nedělá.
Sice jsem neodhalil příčinu, ale můžeš použít u divu scroll "overflow-x: hidden" To je čupr IE vychytávka, funguje jenom v něm...
<BR style="CLEAR: both"> - Když to změníš třeba na <HR>, tak zmizne...
u float blbne šířka v IE, naštěstí tam není potřeba:
#obsah {
width:540px;
_width: auto;
......
hanyZ:
1) overflow-x: hidden funguje sqěle, i když to chápu spíš jako odstranění následku než příčiny
2) <br style... tam bylo z pokusných důvodů. Zajímavý je, že když to tam není vůbec, posuvník zůstává, když to změním na hr, tak posuvník zmizí.. přiznám se že to nechápu :-/ ale taky nemusím rozumět všemu.

Havel-st:
jo tak tohle pomohlo, díky.

Sice mi pořád není jasné, proč se to projevilo až na stránce s tabulkou (nebo že by to bylo formulářem?), ale každopádně moc díky za rady, už to je vyřešené.
dis: imho se br prostě nedá takhle nastylovat, proto to tak dělá. Ale přiznám se, že ten kód je na mě dost divoký a bohužel nemám moc času se tím probírat. (
hanyZ: imho se br takhle stylovat dá. Viz yuhů, např "Clear přes CSS má tu podstatnou výhodu, že se dá nastavit libovolnému prvku (ne pouze tagu <br>). Pozor, v CSS není hodnota all, ale both."
z textu "ne pouze tagu <br>" usuzuju, že tagu <br> jo.
No to už je jedno. Ještě jednou děkuju všem a ta ukázka už na té výše uvedené adrese zase není.
Tak sorry, to jsem nevěděl, jsem nevzdělanec :)
Já DIV i s tím plovoucím DIVem zabalím do dalšího DIVu a tomu dám clear: both. To BR clear se hodí spíš do textu s plovoucími obrázky.
ovšem kdyby se to takhle stylovat nedalo, bylo by to pěkné vysvětlení toho, že se to podivně chovalo. Takže stejně nevíme, čím to bylo ;-(