Kritika Tondys webu

Po dlouhatanske dobe sem opet davam na zkritizovani svuj web.
Tentokrate snad uz budete spokojenejsi. Menu jsem cele predelal ze scriptoveho do CSS, vycistil zdrojak, urychlil ruzne soucasti a odstranil zbytecnosti, jako marquee, ap. Dale jsem pak stranky prepsal a opravil tak, aby byly validni. Casem jeste budu makat na Strictu, ale uvidim kolik budu mit casu. Zatim moc njet. Zajímal by mě váš názor jak na design a pouzite technologie, tak i na obsah (ale nebudete-li chti zkritizujte jen to, co chcete).
Ta zelená k sobě hezky ladí, všechno OK, nění co kritizovat:D:D
Nevím jak vypadala stará verze. Tahle se mi líbí. Možná tu hlavičku bych udělal trochu jinačí, trochu více do tmava.
Já taky neim jak vypadala ta stará verze... ale tahle teda nic moc... Celkově je to šííííleně zmatený, nesrovnaný, prostě šííílenej zmatek...

V kódu aspoň všechno CSS hoť do externího souboru....
meca: na veskere css hodit do ext. souboru se chystam o pristim vikendu. Co je silene zmateny? Je to moc slozity? Ja nemam moc rad jednoduchy weby..:o)
Neni to složitý ... je to prostě zmatený ;)) ... když se na to koukneš... je tam prostě zmatek ;) .. ty horizontální přechody a takový... já neim... já se v tom skoro nevyznám ;)
meca: ty horizontalni prechody jsou jenom na hlavni strance, kdyz juknes na kteroukoliv sekci, tak to tam mas jasny jak facka :)
A ty prechody na hlavni strance jsou jak z duvodu prave prehlednosti hlavni stranky, tak i designove strance.. a mas tam popisky, aby ses lepe vyznal. Jinak vim, ze bych ti to nemel rikat, ale jeste zmatenejsi se ti muzou zdat ty zelene kulicky, z nichz jsou nektere aktivni na urychleni navigace :D
Těch kuliček sem si ani nevšim ;)

No ale prostě.... já neim... je to takový neucelený no ;) .. prostě ;)