Nové forum

tak co hovorite na moje nové forum :

www.the-smidaks.phorum.cz
jak originální :-)))))
No myslim, že se nestratíš... todle jen tak nikdo nemá....
Super , díki
férový forum. je od sourceforge myslim. asi. teda coppermine gallery vypada skoro stejne.
no daredewil kamo si ho cele skopirowal wimislaj swoje boha aj ja by som wedel witworit taku strabku ze az ale kopirowat nechcem! q:o))
bohuzail , nekopiroval som ho ,vytvorilo mi ho PHORUM.CZ ,

a dalej : takety vzhlad for maju aj gta.phorum.cz , nfs-phorum.cz , halflife2.phorum.cz , paegas.biz ..forum ,

a vela dalsich tak si vevymyslaj ze kopirujem , jasne !
oooooooooooooooooooooooooooook sa skludni len ze mi je to zname co hned wiskakujes q:o)))
som si myslel ze ma povazujes za zlodeja,
SAK SI REGISTRUJTE A 2x SA PRIHLASUJTE čAKáM NA PRíSPEVKY..


MIMOCHODOM PRIDAL SOM 36 SMAILíKOV A JEDNU šABLONU
daredewil ako importujem smajlow? ja mam 115 ale ako ich tam dam? nejak mi to nejde www.cisc.phorum.cz
q:o)) diiky za odpowed a idem ti tam neco napisat ok q:o))
a ako dam ten nadpis? a obrazok ako dy tam mas toho s tej hry Jacka q:o))
no , importujú sa tak ze ich namačkách do zložky images/smiles

a potom v administratorskych nastaveniach ich tam pekne poukladáš v sekcí Smailíky emotikony


a ten nadpis ako to myslis ?

obrazok tam das hned ako sa zaregsitrujes


nezabudnite sa registrovat chalani !

a ak myslis temu tak tam v niakej sekci klikni a máš pridať tému či takl niak
no nechapem ako ich tam namackam do akej zlozky? a ten nadpis co mas hore ze smirals ci co to je a ja tam mam neci ine chapis a ked som admin tak ako dam ten obrazok sak ja som bol registrowany ne? ked som admin ci ne?
www.cisc.phorum.cz ja tam nemam ten nadpis q:o( ako ho tam dam ze CISC Forum?
vieš čo urob ma adminom a ja ti to spravím , do tej složky images sa dostaneš pomocou stránky ftp.phorum.cz !
vieš čo urob ma adminom a ja ti to spravím
nechci rejpat, ale vypadá to, jako by si trpěl samomluvou a to fórum sis teda udělal pro to, aby sis tam mohl sám mluvit... syť tam sou skoro samý příspěvky jenom od tebe...
moc lidí nemá záujem o fora . . ale neboj se ... brzi se to napraví

trpim mnohomluvou , take slovo ani enexistuje
ale pár ludí už bude chodiť eln cez víkend je to slabé , forum som dostal včera večer takže ... mmmmmmmmmm
honza : pozri si maily
žádný mi nepřišel...
daredevil smilow uz tam kopirujem a ako ta mam dat za administratora?
ale musim witwori nowe lebo som dal nazow s medzerow a preto tam ma chyby zajtra ta dam za admina ok q:o)
Daredevil: Jseš borec gratuluji! Teď by sis ještě mohl založit adresu daredevil.borec.cz a budeš komplet borcovatej....