To tu este nebolo!;D

Pls ohodnotit dizajn stranky...korektnu kritiku poprosim alebo rady na vylepsienie atp...ved viete co mam na mysli...!thx...;)
www.thxx.wz.cz ;)
Ale bolo, Piotr, ba že bolo! Anketa od bluebordu se nevejde do okna a není vidět posuvník. Marginy černých sloupců moc nepasují. Dotyk levého sloupce s horním nevypadá dobře. Také je někde moc malý padding. Kurňa proč to sem píšu, to snad vidíš, nebo ne? Doporučuji shlédnout v celé svaté trojici Firefox + Opera + IE.
stip: hmm ze ja som nato neposmyslel ja pozeram len v IE a je to tam v uplnom poriadku ale mas pravdu musim mysliet aj na inych ktory nepouzivaju IE...dik za upozornenie...!
Da sa nejak urobit aby sa stranka zobrazovala podla toho aky prehliadac bude mat dana osobka ktora pride na stranku?
Javascript
kazdopadne prave spravne zobrazeni ve vsech prohlizecich je kumst....
michal diky za vycerpavajucu odpowed...;-/

knorek to mas asi pravdu vobec som nato nemyslel...!
mohol by si mi napisat ten script na te narodky kto kedy ma ja wem jen cesky ale slowensky nemam diky posli pls na meckeny@azet.sk diiiiiiiiiky q:o)) inac mas w pohode stranku q:o))
Proboha, co je to za nápad ukazovat ve statusbaru systémový čas? Kdyby to byl čas serveru, tak bych to ještě pochopil, ale tohle...