Kritika môjho nového webu

prosím o konatruktívnu kritiku stranky :)

diki
AHA...........

NO JSOU PEKNE , ALE SKUS DAT NIAKY NOVY DIZAJN

TIE SEKCIE SA PACIA,

ALE AJ TAK SA NA TO MESTE MUSIS SNAZIT TAK AKO Jáá
SI TO TY ZO SUPER STAR ?
nie nie som robo.. to su fanusikovske.stranky...tvoja stranka je pekna decentna..dik za kritiku
decentna ? nechapem !
pekne prehladne stylove
tak to ti potom velice dakujem . a samozrejme nápodobne máš stránky decentné
Celkom pekna stranka len uvodna stranka je dost stroha zislo by sa ju vylepsit a zmenit pismo. Tu ciaru pod menu staci spravit cez zancku "<HR>" ktoru si mozes upravit pomocou CSS. Fotky by boli lepsie ako male obrazky a az po kliknuty by boli velke takto sa to dost dlho nacitava.
No, nic moc.
Menu přes flash? Flash mám std vypnutý (a nejen já), takže jsem si musel cosi zapínat abych sepodíval, co úžasného je v těch flashovinách. Nic, blikání dělat přes flash je jako střílet na vrabce kanónem. Jinými slovy naprosto zbytečné. Bohatě postačí CSS. Je to menší, rychlejší a funguje to pořád.
Navíc se mi menu zalamuje na víc jak jeden řádek, to taky není moc hezké.

No, aspoň jsou všude stejné barvy.
Příjde mi to taková rychlokvaška. Kdybych měl napsané texty, tak takovýto web vyrobím za půl hodiny i s nahráváním na web.

Nic méně je to web po informační stránce (pokud mám zapnutý flash), no, něco tam je. Ale je to web, na který bych se nevracel.

Něco si přečti o tvorbě webu.
Vcelku souhlasim s Markem - Kdyz uz delas menu ve flshi, tak by to melo jako flash i vypadat... (www.slovan.fbi.cz :) Jinak obsahove to ujde, ale ten design by chtel ozivit
Proc to mas proboha vsechno zarovnane nalevo? Jinak to logo webu je videt jenom na 1/4, jinak se to musi posouvat..no taky dost nesikovne.

Taky treba sekce "anketa", kde je jenom jedna anketa mi prijde trosku zbytecna.

Jinak fotoalbum se dela tak, ze je tam zmensenina a po kliknuti se obrazek zvetsi..

Interview bych barevne nejak odlisil. Napriklad otazka tmave cervena, odpoved normalni.

Ale asi bych to cele predelal, mno. Jukni se na http://www.jakpsatweb.cz/css/css-design-position.html ;)
co hovoritew na novy dizajn mojho webu ? the-smidaks.webz.cz/index2.html


neviem prečo ale nezobrazuje sa tam skecie a vedlajšie menu
daredevil: moc pekny zacatek grafiky.. horsi uz je to s tim zdrojovim kodem.
Predpokladam ale, ze je to podle nejake sablony
marek y markova- uz som dal ten flash do andela

tondys- lebo sa mi to zarovnane dolava paci, anketu som dal do andela a ten fotoalbum prerobim dik
daredevil: Co na tom chces kritizovat, kdyz to neni tvoje?

<!-- Information generated and read by Xara Webstyle. Do not edit this line. [Elements (Theme);Default;Theme Colour 1;16227132;themecolour1;Bullet highlight;3276544;themecolour2;Sub-Heading Text;10635008;themecolour5;Background Color;16777215;themecolour6;Button Text(over);0;themecolour7;Button Text;0;themecolour8;Heading & Logo Text;0;themecolour9] -->
<!-- Template design (c) Xara Ltd 2003 -->
aby bolo jasne , sice to neni moja šablona ale som ju poupravil tak prosím sa pátam prečo sa tam enzbrazuje vysúvacie menu aa tie položky.......

dalej písmená mám moc hore a ta reklama mi zavadzia ešte viac ..

ale na harddisku to mam čisté pekné , všetko tam mám !

čo je teda s tím ?
Uz to vidim.. pekne zmrsena puvodni sablona :-)))