WWW stránky.. help me please...

Začnu - jsem začátečník..Zkoušim tady udělat wwwstránky, zaregistrovala jsem si doménu a chtěla jsem v administraci tam šoupnout nějakej text...Dala sem procházet soubory a vybrala jsem tam na zkoušku nějakej článek,co sem psala ve Wordu.Nahrála sem to, a když jsem se šla podívat na stránky, napsali mi:
Nepovolený přístup!
Přístup nebyl povolen. Zřejmě kvůli chybějícímu soubor index.html, index.htm, index.php v _kořenovém_ adresáři atp.
Pozor: system je citlivý na velikost písmen ! (tzn., že Index.htm není totéž, co index.htm)
Stejně tak nefunguje, pokud je index.html umístěn v nějakém podadresáři.

Což asi znamená, že to musí být text ve formátu html a ne cokoli z Wordu..No jo, ale jak to mam udělat? Please, help me...!
Musíš na web umístit soubor s názvem index.html, vše malými písmeny. Zkus si ho udělat třeba v PSPadu www.pspad.com. Jak ho uděláš viz:
www.jakpsatweb.cz
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?17
Ještě bys jako pokus mohla zkusit ten doc uožit jako HTML. To je někde v menu soubor, uložit jako, a vybrat typ html, nebo lépe zjednodušené html. No a když výsledek při ukládání ještě pojmenuješ index. Tak to je přesně to, co potřebuješ na wz. Ještě pak zkotnroluj jestli je název index.html (nebo index.htm) celý malými písmenky.
Az na to, ze word generuje pekne blbej zdrojovej kod... Takze jak tady bylo uz receno - PSPad, poznamkovy blok nebo tak neco a www.jakpsatweb.cz
volkor, v momentě kdy o html nic nevíš ti to může být jedno. Navíc, když to necháš uložit jako html zjednodušený styl, tak je ten kód docela dost dobrý...
Zkus si to a uvidíš.