Změna zaměření obsahu stránek

Prosím Vás, ohodnoťte mi nové zaměření stránek na ondragames.wz.cz
Musím Vás upozornit, že se to může načítat třeba i půl minuty, nevím čím to je způsobeno, protože index.php má jenom 17kb. Potřebuju změnit ještě design-předevšim barvy, ale teď spíš píšu články na 486 takže....:-O. Chystám se trochu upravit nadpis na Flashovou animaci a proto:
Potřeboval bych PHP skript, že prohlížeč detekuje, zda je Flash Plug-in zapnutej či nainstalovanej a jestli jo, tak aby to přehrálo animaci a jestli ne, tak aby to zobrazilo obrázek
to php-čkom ťažko.
Nekonecnym cyklem?
No ja mam 1,5MB linku a nacitalo se mi to nekolik minut :)
Zajimave stranky...lol
Hlavně, že jsem se na těch stránkách dozvěděla, že touhle dobou už slušní lidé spí :-)
:o)
Mně se to načítalo necelou minutu, ale na stránce bylo napsaný, že " stránka byla natažena za 0.00457 sekund.". :-)
Doporučovala bych ti opravit ty články o html, či spíš je úplně předělat, poněvadž jsou zastaralé. Taky by to chtělo trochu vylepšit sloh...
A ta barevná kombinace je taky podivná.
Proc delat stranky se zamerenim na tvorbu stranky, kdyz stranka na kterej je to opublikovana je udelana...spatne?

:))
Ta barva byla narychlo splácanä a ty HTML taky tim způsobem. A konečně sem zjistil, že to de dělat to < a > aby se to zobrazilo, chystám se to upravit.....
Columbo: Vsechno jde...
Fatal error: Maximum execution time of 20 seconds exceeded in /3w/wz.cz/o/ondragames/new_art/index.php on line 428
Píšeš na 486-ce? A to jako píšeš tak rychle, že nestíhá? Tomu fakt nevěřím. (-;
Huh, po kliku na link se jakožto navštíveny maskuje za nadpis nebo co. Proste je stejný jako nadpis.
Barvy jsou IMHO příšerné. Kombinace modrá tyrkysová ve mě vyvolává nestabilní duševní stavy.
Je to podivné. "& je to tam kvůli tomu, že to jinak nejde udělat, aby se to zobrazilo.... " ale jde, napíšu to proložené mezerama: třeba copyright: & a m p ; c o p y ;
To pak hrozně mate. Pak bys tam mohl uvést i entity pro nás čechy třeba dolní a horní uvozovky (& bdquo;& ldquo; - „přímá řeč“) nebo jiné pěkné věci. Prostě nic nového, zapátrám po netu a najdu o html mnohem lepší stránky, a s tímto designem nikoho moc nenalákáš na spolupráci. (koukám, už tam spolupracovníci jsou (-; )
Navíc jsou články poněkud zmatené, mnohdy dezinformativní. Nějaký základní článek, proč třeba html, že existují nějaké normy, příspěvky by mohly skutečně vypadat jako html a ne nahrazovat < > sekvencemi { }. (jde to poměrně jednoduše).

Nevím jestli stojí za to dělat další stránku s takovým obsahem, je jich milión. Ale na zkoušení je to dobré.

Mám tiky ti do toho něco přispět, ale nevím....
Ale jo, fandím ti.
No, ja se pripojil pres optickej kabel a index se nacital taky strasne dlouho.... Jinak obsah je docela sympatickej...
Na to že to de sem si vzpomněl pši psaní 4. dílu.... Jinak ty spolupsáči sou kámoši ze školy.
MzM: Proc mezery? &amp; &copy;
Tak sem udělal malou změnu barev. Co vy na to?
děs běs hrůza....
Hale... upřímě, že sou ty barvy hrozný, to vidí každej, ale kouk jsem se jenom na HTML a máš tam trochu prastarý prasárny, takže se trochu rozmysli, než budeš učit....
A logo by šlo použít? Já totiž nejsem výtvarně nadanej
to čemu řikáš logo jsem zprvu považoval za nechtěný výpis kódu do prohlížeče:-)
tak nechtěný výpis kódu v PHP je #include(iostram.h) či Dim newBar As Long je trochu nesmysl...
proto říkám zprvu, každopádně to moc hezky nepůsobí....
No já si teda doteď myslel, že to je výpis ;) ...
Nenašel jsem tam nic přínosného pro návštěvníka.
Např. skript zjišťující IP adresu obsahuje tuny naprosto zbytečných řádků, cituj:.
var author="Ondřej Morávek";
var x=" ";
var t="o";
var a="M";
var u="r";
var w="n";
var b="O";
var s="ek";
var z='dřej';
var q="v";
var g="á";
To je opravdu nutné, bez toho IP adresu zjistit nelze :-O A nedej bože pokud někdo tyhle řádky odstraní a nechá tam další na ně navazující. To se potom taky může dočkat vykonání tohoto řádku:
alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();alrt();
přičemž funkci alrt zobrazí okno widnow.alert. Hodně příjemná záležitost.

Nebo PCinfo či co, návod na tvorbu něčeho ve VB, ale čeho, to se dozvíte asi až to uděláte a zjistíte co to dělá. A i postup je (na to že je uvedeno pro začátečníky) hodně zmatený.

Výuka HTML - to už jsem na tohle fóru jednou u Columba říkal, nemá smysl učit něco, co sám neumíš.
Někde se tam píše: Jak změnit písmo? Odpověď je jednoduchá - pomocí tagu FONT. Já bych spíš řekl - ne pomocí tagu FONT.

Oprav si gramatické chyby a překlepy, to tě zabaví tak na týden, pokud jich aspoň třetinu najdeš.

A co znamená název Programovací Info ON-LINE?
tom: tjn, hlavne ze na zisteni ip staci neco kolem sedmi slov... jeden radek :)) a von tam cpe js...