union.unas.cz - kritizééé...

Tak se to taky podívejte.... není to moc dokonalý, už sem na to neměl moc nervů...
design na první pohled celkem hezký, možná jen trochu nějak vylepšit to meníčko...
jj, ujde to. Možná bych tu hlavičku udělal trochu nižší (je to imho zbytečně vysoký)

Petr
Mně se meníčko líbí. Design je moc pěkný, jednoduchý, přehledný a elegantní. Akorát by možná ta prostřední část mohla nějak navazovat na tu hlavicku a paticku...
U fotek z roku 2004 se fotky z triatlonu "záhadně" roztáhnou přes celý prostředek, a menu ke konci se posune o několikset px vlevo, ale jinak vzhled je vcelku příjemný, imho jen se mi zdá stránka příliž úzká
Vzhled je moc moc pěkný. Líbí se mi i barvy, takhle kombinace se nevidí až tak často. Možná bych do toho menu skutečně dala nějakou střídmou grafiku, nejlépe svislé šedo-šedé gradienty jako u ostatních prvků.

Title je všude stejný. Já vím, že je to jednodušší :-) Ale přece jenom...

Z Průběžných výsledků, jelikož se (správně) otvírají ve starém okně, by měl vést link zpět na hlavní stranu.

U galerií by v nadpisu neměl být jenom ročník, ale taky to, že jsou to galerie. "Galerie 1993 - 1998".

Link na hlavní stranu by neměl být jen na logu, ale i v menu. Já třeba používám tak z 90% klikací loga, ale vím, že většina "běžných" uživatelů vůbec neví, že loga můžou klikat.

Není to špatný webík. Jenom doufám, že texty si necháš od někoho překontrolovat, protože takové "Výtejte" může některé citlivější povahy trochu vykolejit :-)
No, já zase tiše závidím design. (-;
v posledním článku aktualit se ti tam vyskytuje vypsaný tag <br />. Asi nějaká chybička....

Ty galerie, nechce to trošku něco jiného? Trochu to učesat. Nebo řeba jako markovo.wz.cz/galerie.php. Nebo jiný nápad....
Jéé... díky Freyo... asi všechno co si řekla jsem chtěl udělat ( teda kromě těch barev, který nák vyskoušim... ) ... ale pak se mi to jaksi taksi vypařilo ;-) opravim ;)

ad Výtejte... kujwa... to je to jediný co sem psal já ;))

RaZieL > dix... opraveno ;)

hanyZ > Jo to by bylo hezký... jenže jak? :-/ ;)
docela cool web
Pěkný... jen nár pidi drobnůstek: v menu máš Top čuibrk ale nadpis je Top čurybrk.
Moje Opera mi taky dává některý jména v Top čurybrk na dva řádky (ve FF to je OK)