W akych sofoch robite design myslim loga stranok a podobne

W akych sofoch robite design myslim loga stranok a podobne - alebo ako to robite te soperne designy? Ale neradte mi ze skopiruj stranku q:o))) A kde by sa dali stiahnut? Popripade aj nejaký kód na programy ale to neni nutné! Dík za odpowede ked nechcem wela diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky! q:o)
XARA WEBSTYLE ALE JA SA S TíM EšTE UčíM ALEBO MICROSOFT PUBLISHER 2005
Paint Shop pro..
Fireworks..atp..
Adobe Phostoshop (ImageReady), Macromedia dreamweaver MX, Flash MX, Swish .... a jde v tom snad vše na co mi jen mozkový buňky stačí :D
daredevil mas na to kod please posli mi e-mailom lebo ja som ten soft mal ale nemal som ten kod inac w xare wem robit ale nemal som wolne te setky funkcie pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee posli mi ten kod diky kamo
q:o)))))))))))))))))))
daredevil mas na to kod please posli mi e-mailom lebo ja som ten soft mal ale nemal som ten kod inac w xare wem robit ale nemal som wolne te setky funkcie pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee posli mi ten kod diky kamo
q:o)))))))))))))))))))
meckeny@azet.sk diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky kto ma kod na xaru poslite mi e-mailom diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiky setkym ste tu super ludia stale ste mi pomohli diiiiiiiiiiiiiiky q:o))
Zkousel jsem vse mozne a asi dva roky uz jen:
Corel Photo Paint, Xara X, IrfanView - nekdy Macromedia Flash.
Chlapy sakra, když chcete na nějakej soft poslat serial, uvádějte taky verzi programu !
xara.com.. myslím
Macromedia Flash, Gimp 2.0 ....
Já si tě pár věcí co potřebuju kreslím v malování :-)
Adobe Photoshop CE 7.0
Já teda teď všechno jedu-Notepad+Dreamweaver a na kreslení(což nepoužívám) všechny kreslící Macromedie, Malování aj. Hodně seriálů najdete v Scorpions Wincheaterovi. Viz. www.wincheater.cz
GIMP gimp.org
ty robis vsetko v malovani ? ved ani nemas hotovu straku iba biele pozadie a reklamu.. super !
daredevil ze q:o))))))))))))))))
Adobe Photoshop :)
daredevil: ta stránka je hotová akorát obsah je plně soukromý jen pro pár lidí :-)
photoshop, frontpage 2003 (ale jen na tabulky ap. jinak to pisu ruco)
já používám Photoshop..

>>XARA WEBSTYLE ALE JA SA S TíM EšTE UčíM ALEBO MICROSOFT PUBLISHER 2005

co se v Xare Web Style chceš učit?