Zhodnocení designu - pouze designu! :)

Zdravim,

prosím o zhodnocení designu:

http://bati.wz.cz/Projekt_web_final_blue

jen design, díky, odkazy nefungujou (sou nasměrovaný na bati.wz.cz - kterej je dost bad :), jinak ta uvodní page je validní - jak css, tak html - aspon před 5 minutama byla :D

Dík
HonzaPB
Hm. Co se týče designu, tak tohle se mi líbí.

Petr
Nějak pomalu se to načítá. Pořád tam postupně cosi naskakuje.
Me se to mooooc libi, takovy futuristicky
akorat, kdyz najedes mysi nad odkaz tak se pismo zesvetli, ale fakt malo, takze to skoro nedi videt
a kdyz najedes nad menu ktery je vodorovne pod obrazkem ve hlavicce, tak to pismi taky jakoby *zanika*
2 Petr Bláha: Díky :)

2 Tom: No to je bohužel asi hlavní problem webu, zkusím na tom zapracovat :)

2 Mamlas:
Na odkazech v levém menu zapracuju, v horním menu sem si toho ani tolik nevšimnul, děkuji za upozornění :)
A díky za pochavlu :)
menu vlevo v rozliseni 1280x1024 skoro nejde precist jak sou maly pismenka
Na první pohled graficky je to hodně hezký... ale pak když se na to koukneš a chceš něco přečíst... tak se musíš hodně snažit...

Kód je dost neobviklej... takovej spanovej ;) ...
Po designové stránce je to fakt moc dobrý ale dlouho se to načítá :)
2 meca:
No kod je splácanej zajímavě no :) učim se ... :) - jak bych měl to písmo vyřešit? jinou barvu? větší velikost?

2 maxto:
Dík, máš (máte) pravdu načítá se to dlouho, budu to muset nějak vyřešit :)
HonzaPB ako dlho sa venujes tvorbe web stranok?

Velmi pekne...!Mas moj obdiv...;)
2 Piotr:

Asi tak rok, od října 2003 asi až do unora 2004 sem dělal na jednom webu už udělanym redaktora. A od tý doby dělám i svoje weby, tenhle je první validní :) Dík za pochvalu
Je to vážně hezký...
Ještě bych prosil o názor Freyu, tak až tu budeš, tak pls napiš co si o designu myslíš :)
to bude něco, si zas počtu :)) nic ve zlym :)
celkom w pohode mohol by som si dať odkaz obrazok na moju stranku? q:o)))
2 MecKeny:

až bude web final, tak ho sem dám opět na zhodnocení kompletní, a pak klidně se dohodnem .)
pecka!
líbí se mi to, i když to neni muj styl... ale přes GPRS se mi to načítá tak minutu :(
Měl by ty stránky a všechny články zkontrolovat někdo, kdo ovládá češtinu a možná že i lehce anglinu.... tak třeba:
(aktualizace je lechká) lechká jako lechoučká ? :-) možná by pomohla třeba jen kontrola pravopisu
je to dost husty nacuta se sice pomalu pri 1 nasteve pak je to za 1,5 sec.
;-)
Design je fakt v poho,písmo,trochu nečitelné,proč je navštěvní kniha (odkaz) rozpůlen a dvakrát napsané ZPRAVODAJSTVÍ
2 kuko and laura: Dík :)

2 Mira: Heh, pravda no, sem to psal narychlo, dík :) Budu muset na češtinu mrknout :))

2 Super-F-: taky dík :) načítání musim nějak vyřešit :(

2 Nyquit: Samozřejmě že to tak být nemá. Má tam být zpravodajství jen jednou a ten odkaz má bejt nahoře v buňce. To budu muset to menu líp napozicovat a nebo asi klikací mapu :( Co máš za rozlišení? Na mém pc se to zobrazuje v poho i v mozille a opeře při jakymkoliv rozlišení. Ale na druhém PC kde sou win98 a 800x600 to dělá taky i v IE.
Design se mi moc líbí. A ostatní hodnotit nechceš:)