% načítanej www stránky

Zdravím,

nevie mi niekto poradit ako urobit nasledovnu vec:

kym sa webova stranka (html) bude nahravat, za ten cas by do popredia vystupila informacia, ze stranka sa nahrava a kolko % sa uz nahralo v tom ktorom case. Vo Flashi je to ako tak jasne, ale pokia mam klasicku html stranku, da sa to nejako spravit?

Napr.:
Stranka sa nahrava...
X % nahrate z x kB

Dik.
Imho by to šlo udělat přes javascript, ale je to zbytečné. Nezatěžuj se tím. U Flashe to má své opodstatnění, ale u obyčejné stránky není nutné čekat, až se nahrají všechny obrázky pod hranicí skrolu atd.
Člověk si už může klíďo číst text, zatímco zbytek stránky se ještě natahuje. Tím bys návštěvníky spíš otrávil, mě teda určitě :)
A pokud vím, na podobnou věc mají prohlížeče statusbar. Hlavně Opera to ukazuje dost přesně, afaik...
Spíš se snaž, aby se stránka načítala co nejrychleji (minimální objem přenášených dat).
Je to fakt zbytocne dal som to na jednu stranku ale asi to dam prec ak si to chces pozriet tak www.bswall.wz.cz
http://www.pcsvet.cz/art/article.php?id=3368
speedy: nevim stejne je ten loading na hovn... :)) mel sem ho tam asi 30 sekund a pak se mi ten web nahraval zas od zacatku jako kdyby loading nebyl
OK, díky, mne to vsetko fungovalo...