Kritika CISC stránky len design

Prosím o kritiku stránky www.cisc.unas.cz len design lebo na obsahu sa pracuje! díky wopred! q:o)))
404
404? Stranka tam je.
Jinak me to strasne tristi do oci ty prouzky a ten kontrast, takze jsem to okamzite vypnul, ponevadz jsem si nechtel znicit zrak, srry ;)
ComicSans? No, thx...
404? Stranka tam je. >> Ale keď som to pozeral tak tam nebola ;)
Pryč s proužky. Proč je tam dvakrát stejná navigace?
Hmm suhlasim tie pruhy v pozadi su fakt zlee!
Ty pruhy jsou fakt humus a nebylo by na škodu je udělat maximálně 1 - 2 px.
Místo horiz. navigace bych dal nějaký logo a vybrat vhodnej druh písma, ne Comic sans.

Petr
JJ,ty kruhy hodně oslepují...A moc nevím,jak bude pro lidi čitelné lehce šedé písmo na šedém pozadí...Myslím hlavní text
Weirdman: Ty kruhy musí fakt oslepovat, když nevidíš, že to nejsou kruhy ale pruhy. Nebo nějaký optický klam? ;D

Osobně mi na těch stránkách nejvíce vadí megaošlivý font "comic sans", opravdu malý kontrast písma a pozadí, obludné množství ikonek v levém sloupečku a absence definice kódování .

Jo a ty pruhy samozřejmě.
! S tej stranky ma iba rozboleli oci !

:(
souhlasim, jako pismo bych dal napr. Verdanu
No jak zde bylo jiz receno ty pruhy na pozadi jsou sileny (hrozne z toho bolej oci). Ale rekl bych ze po strance designu no neni ono uz i vyber barev.
Bily text na skoro bylem poradi se hodne spatne cte.
Pak i to se tyce kodu tak uz nejakou dobu existuji styly ktere by neskodilo pouzil (vec nazoru).Nevim pokud se jedna o 13 leteho cloveka ketry se uci tak bych to pochvalil snaha je a to se ceni pokud je to clovek ktery uz weby dela nejakou delsi dobu tak bych prehodnotil postoj k tvorbe webu a asi bych si koupil nejakou knizku.
Radsi jsem to nezkousel poustet v nicem jinem nez v exploreru. :)
Takze tak nejak souhrne je to dobry pro zacatek.