Tvorba WWW a pomoc s umístěním obrázků bez zbytečných značek

Ahoj,
potřeboval bych se dozvědět jak mám umístit obrízek do prostřed stránky aniž bych použil 50x <br> :-)
a ještě jedna věc, nechtěli by ste si někdo skusit pracovat ve flashi?
měl bych pár zajímavých nápadů jenže sám v tom nesvedu :/
zatím to mám v papírové verzi tak vám můžu poslat obrázek :-)
díky díky kdyžtak se ozvětě na email nebo icq 208195427
s Pozdravem J.Z ( www.digitalmonkey.wz.cz ) -tam je ten obrázek kterej potřebuju dostat doprostřed bez <Br> :-)
skus sa mrknut na : http://www.jakpsatweb.cz/css/position.html
http://www.jakpsatweb.cz/weblog/a/1095771720-definitivni-reseni-vertikalniho-centrovani.html
stejne by se ti ti nevycentrovalo i kdybys tam mel br tisickrat. br je zalomeni radku
2skaff:
myslel jsem do horizontalni poloviny obrazovky
jinak jak udělám levé menu? :-) nikde to na jakpsatweb nemůžu najít :-)
diky moc jste hodní ;)
je to niekde v pozicovaní, alebo pri layoutoch
Honza: oake menu ti ide bud ho urob pomocou tabuliek alebo pomocou frames...najlepsie urobis ak si pozries zdrojove kody nejakych tych stranok to dost pomaha na zaciatku aspon mne...;)
Tabulky a frames. Dvě řešení, obě špatná :-)

Menu uděláš nejlépe jako seznam <ul>. Pak ho nalevo umístíš pomocí CSS vlastnosti float:left, nebo pozicováním.
Freya Vec nazoru co je pre koho lepsie...;)
No Piotr, ja neznaju, što tibje nravitsja. No ja posmotrjel tvaju thxx a govorju tibje, što ty neznaješ ni pisať. Kak kto-to gavarjel neskoľko dnej nazad, ty "dikofilne przníš slovenčinu".
A mne pejdž 404 nenravitsja.
Jesli ty rabotal s frejmsetom, ty uže znaješ što Google možet najti pejdž s katorej nevazmožna (ili trudno jesť) ijti na hompejdž, a što takoje dať link po izdeleniam i statjam va frejmsete.
To už lučšeje rabotať s tablicami, no brovser takuju pejdž pakaže medľenno (po razgruzke celej tablici)
?:-)
a ty adkuda znaješ što on tibja panimajet?
Šlo by tenhle thread přeložit aspoň do čínštiny?! :-) ... Já totiž negavarišpim Rusky ani Ukrajinsky či co to tady je ;-)
dej před to <cen*ter> Ale bez ty hvezdicky a bude uprostred
nauč se rusky. me to trvalo rok.
skaf >> Umim ubjegať, ubjegať... (myslim,že to je náká básnička ;) .. pak ještě babuška, děduška a gavarišťapa .. to mi stačí ;)
chce to niekto preložiť?
umim zdrhat umim zdrhat.... to neni basnicka :))
a prečo nie, keď bude pokračovať:
...
taky umim trhat a dost dobře vrhat.
umim zdrhat umim zdrhat,
umim taky řády strhat. (jízdní)
umim zdrhat umim zdrhat,
sprejem taky trochu frcat.
umim zdrhat umim zdrhat,
fixou taky mramor mazat,
umim všechno a jsem frajer,
tak mě skaffe tak mě neser.
nee... to je něco se zajíčkem ... ;)
stanley: jesli si to vymyslel ty tak ses dobrej. jinak se tam da dosadit misto skaffe taky stanley, meca atd :)))