reklama

Prosím Vás nevíte jestli se na webzdarma může zobrazovat moje vlastní reklama?
Samozřejmě.
souhlasim s milsterom! q:o)))
Dávám za pravdu MecKenymu
To, co řekl Mike, naprosto vystihuje mé myšlenky!
milster mluvi Sojkovci z duse.
pokad máš přebytečnejch pár tisíc a nějakej ten banner sesmolenej v xaře web sytle, tak jo...
-M&N- nerozumí Ijáčkovi, ale naprosto souhlasí s milstrem, MecKenym, Mikem a Sojkovcem
Jestli to dobře chápu, tak všichni sou tak bohaý, že si můžou dát na www.webzdarma.cz/index.php (třeba) svojí vlastní ikonku?
Sem docela zvědavej, jak se tu budou vyjímat:-)
2Ijáček>Máš úplnou pravdu a z toho plyne:
SOUHLASÍM S IJÁČKEM!
sakra proč tu mluvíte o penězích?!? v podmínkách wz je o reklamách pouze to, že musíte zobrazovat wz banner. a co není zakázáno, je povoleno, že :)? takže podle mě vlastní banner na stránky můžete klidně dát, nevidím v tom problém :/
-M&N- > A proč se tu všichni ptají, jesli je možnost zvětšit si místo na web, když je to v podmínkách jasně daný? Proč se všichni ptají na FTP, když to je vysvětlený? ... atd ;-)
Mám pocit že jedni mluví o koze a druzí o voze.
Ti, co mluví o penězích to viditelně pochopili tak, že je požadavek, aby v té reklamě co na stránky dává WZ byla reklama i na vás.
A zbytek mluví o tom, že si kromě této reklamy WZ dá na stránky ještě nějaký svůj vlastní banner.
hehe, to je fakt :)
ale v obou případech je odpověď stejná: samozřejmě :D
Ahoj Damiáne, Nikde se na WZ nepíše že bys nemohl svou placenou reklamu na stránky vkládat. Myslím že můžeš. Ale má to jeden háček. Na úvodní stránce musí být nahoře vložen jejích reklamní baner. No a pak si už můžeš dělat skoro co chceš, samo že kromě nelegálních programů.