Mám chybu na webu a nevím jak se projevuje

Pár lidí píše že na mém webu se objevuje blikání. Když stránky spustím u mě, tak se žádné blikání neprojevuje. Pokud narazíte na stejný problém, popište prosím přesně kde se blikání projevuje děkuji.
Text má bklikat, protože: style="text-decoration: blink".
Nevš prosím, proč to umě nebliká?
protoze ti ti nefunguje. a v jakém arpanetovém prohlížeči zobrazuješ svoje webové internetové hallmarkové html?
heh sorry. chtel sem rict "protoze ti to nefunguje:)))" ten preklep vyznel jako kdyby "mu" nefungoval. hehee.
Používám internet explorer. A efekty nefakčenko, proto jsem to nevěděl. ještě prosím o jednu věc. Jak se zbavím čáry pod odkazem?
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?39
Jo, IE tohle neumí. Nechápu to ale - dobře, když to jinak nejde, může si po svém vykládat např. šířku elementů, může si přidávat další věci (např. filtry, změnu barvy posuvníku a milión dalších věcí), ale ať proboha zvládá všechny standardní záležitosti!
FF-pořád blik, blik
> ale ať proboha zvládá všechny standardní záležitosti!

To nikdy nebude nejspis....
nevim jak ted, ale v HTML 4.01 byl tag *blink* nestandardni rozsireni Netscapu... Mozna proto to nejde v IE
No ono o blink až tak moc nejde, ten moc použití nemá (i když pro zvýraznění nově přidané hodně důležité věty např. v důležitých oznámeních stránky se může hodit, protože blikání přiláká pozornost), problém je že IE nezvládá více věcí.
Moc děkuji za upozornění, blink jsem dnes odctranil ze všech stránek a konečně se na to dá pozerať, ještě jednou díky. Navštivte prosím mé nové téma "hodnocení stránek"