Jak se Vám jeví tohle?

Ahojky chci se zeptat co říkáte na tento webík. Díky za reakce.
Džouk?!?! Co má proboha bejt to blikání?!?!
Blikání rozhodně zrušit. Dokud to bliká, nemám chuť se na stránky dále dívat, takže delší kritiku nedám. Tečka.
Prosím o konkétnější odpovědi. Jaké blikání se projevuje a v kterém místě webu?
v mozille blika menu, pod reklamou i nad ni. v ie to nedela.
FF-blik, blik:-)
Jo, ten blink je fakt humus...
Opera: .-|..-|---|--.|.-.-|.-|--|.|--.
auog?amg

Buď je to šifra, nebo známka tvé chabé znalosti morseovy abecedy :D
Po obsahový stránce dobrý, grafika by šla samozřejmě vylepšit.

Petr
milster: zapoměl si na "e"
Všiml jsem si, ale trochu pozdě, no :)
milster: morseova abeceda byla jakousi závaznou konferencí o komunikaci prohlášena za nevalidní a neplatný komunikační protokol. takže je dobře, že ji dnes používaj akorát přiblblý skouti. checht. checht. checht.
hej a NAVY ako záložný spôsob spojenia (keby už všetko odišlo)
Morseova abeceda je, pokud vím, jediný způsob jak se dorozumět, když máš možnost dávat jen dva různé signály (resp. tři). To, že taková situace pravděpodobně v našem životě nikdy nenastane, je druhá věc.
Ten starý design sa mi páčil viac. Logo by som dal pravé Hallmarkské a tie staré hypertexty mi boli tiež sympatickejšie – to akoby zažaté svetlo po prejdení kurzorom bolo super (vrátiť!). Teraz je to modernejšie, čo má tiež šmrnc, ale predtým to bolo lepšie.
Milster: A my se tady dorozumíváme jako jak? 0101 110 101001 1101010 111010 ... Jinak ta situace třeba může nastat, když musíš mlátit klíčem na trup ponorky. Jenomže tam stačí prvidelně bouchat, neboť obsah sdělení je i bez morseovky více něž jasný :o)
"01011101010011101010111010"

už tě vidim, jak si to převádíš do desítkový soustavy a z toho, co ti vyjde, určíš z hlavy, co je to za znak ;)

"obsah sdělení je i bez morseovky více něž jasný"

Že by "Pojďte si taky zaplavat"?
"už tě vidim, jak si to převádíš do desítkový soustavy a z toho, co ti vyjde, určíš z hlavy, co je to za znak"

na to predsa máme browsery, nie?
(alebo to bol vtip, ktorý som nepochopil)
Vtip to nebyl, jenom jsem chtěl říct, že vždycky nemáš po kapsách počítač. Ale to je jedno, je to debata o ničem ;)
>> A my se tady dorozumíváme jako jak? 0101 110 101001 1101010 111010

No nevím jak ty, ale všichni ostatní se tady dorozumívají normálně psanou řečí, ne pomocí jedniček a nul. Co s tím dělá počítač je úplně jedno a je to irelevantní.
Rozhodně nejde o dorozumívání pomocí dvou různých signálů, protože písmen je něco kolem třiceti.
Když opomenu moji nechuť k jakémukolliv odstinu nebo naznaku hnědé, tak se mi stránky líbí, ale bohužel Hallmark nechytam, takže asi castym nvstevnikem nebudu. :-)