Nespravne zobrazenie stranky

Stranky je robená fo flashy a led ku ju dám na 8787.webz.cz tak mi to vypííše (sa mrknite) tie howadiny t.j. písmena namiesto súboru.
Ak viete ako na to pííšte..;o))
A co to je za soubor ten index?
mas ve zdrojaku stejny kraviny....
....jaký zrdorják..?, dal som test movie vo flashi a stranka mi bezi jak svajciarske kukuckove hodiny.
Jo tak. Ale prohlížeč je mlsnej pán, resp. wz je mlsnej pán. Dokud mu neřekneš, že úvodní stránka je MIME typ flash, nikoliv text/html, tak prohlížeč bude tvoji "stránku" (ehm, ehm) považovat za divně napsané HTML. Proto ta změť znaků. Prohlížeč neví, že to, co máš jako index.html, je flash. Btw, flashové soubory by neměly mít příponu index.html, už taky protože flash není web.
mno šak to viem..ale nemyslel som ze webz.cz nepodporuje flashoviny...;o((
som to nejak stiahol vo flashi do html. ale sa mi to nezda bo flash html. ma asi 20tinu velkosti flasha.. a ked to nahrávam tak mi to nejak blbne.
ozaj tak co s tym mam spravit?..aby mi to islo aj svf. teda flash?;o))
3.1.3. Klient-server
Náš vytvorený klip budeme môcť prezentovať v prípade, že máme na to nakonfigurované www prostredie. Nemusíme však zúfať z dôvodu minimálnej podpory. Flash je momentálne podporovaný na celom svete priamo ako štandardná výbava väčšiny serverov. V prípade, že tomu tak nie je, je potrebné správne nastaviť MIME (Multipart Internet Mail Extension). Jednou zo základných vlastností týchto “rozšírení” by mala byť podpora rozoznania prípony .swf ako prípony plug-inu Shokwave Flash. Prehliadač, ktorý prijme správny typ MIME môže nahrať príslušný plug-in pre následnú kontrolu .swf súborov. V opačnom prípade získame chybovú správu resp. prázdnu obrazovku. MIME nakonfigurujeme tak, že nášho Internet providera požiadame o doplnenie typu application/x-shockwave-flash s príponou .swf. V prípade, že vy sám spravujete takýto www server, pozrite si dokumentáciu k MIME ako správne nastaviť ich typy
Mějme na serveru soubor flash.swf a index.php

nyní napíšeme do index.php toto:
<?
Header('Location: flash.swf');
Header('Content-Type: application/x-shockwave-flash');
?>

Nyní jsme za vodou. Každopádně problém NENÍ na straně WZ ;)
Akorat bych ty dva radky prohodil...
Nípal: ten content-type je zbytečné posílat. Protože prohlížeč se přesměruje na jinej soubor, tak ho zajíma content-type toho cíle.
Kdyžtak index.php:
<?
Header('Content-Type: application/x-shockwave-flash');
readfile('soubor.swf');
?>
To vypíše ten swf soubor a i pošle správnou hlavičku. Ale to přesměrování bez content type by mělo stačit, pokud bude mít subor příponu swf a bude správně nahraný.
> Ale to přesměrování bez content type by mělo stačit

Bude, pokud je server spravne nakonfigurovany. Poslani mime typu nic nezkazi, je to jistejsi.
Sojkovec: No jo, ale to by ten content-type musel posílat ten .swf soubor (ne jak to psal Nípal). To že to pošle index.php je úplně jedno, protože to pak platí jen pro index.php, pro ten .swf soubor už to chce vlastní content-type. A nebo tak jak sem to psal já, php soubor pošle content-type a i obsah, takže ten con. type patří k tomu obsahu.
diky moc za radu
Porejpal bych se v .htaccess. Dal bych tam:

AddType application/x-shockwave-flash .swf
DirectoryIndex soubor.swf
hmm...a newiete mi ešte helpnuť ako vložiť reklamu..?
reklamu do flashe nedas, jenom do html
hmm...., tak to je fakt dobre...co s tym?..,
Udělej html soubor (index.htm) a do děn vlož ten flash. Wz ti do něj vloží i tu reklamu. Takže budeš mít jak fleš, tak reklamu...
no pokud mas vsechno ve flashi, tak asi budes muset udelat nejakou uvodni stranku v html, kde ta reklama bude. ta uvodni stranka nesmi mit automaticky presmerovani
btw stejne ti to nefunguje: readfile(soubor.swf): failed to open stream: No such file or directory
ja viem bo som skusal howadiny...a nejak mi to nejde vymazat..?