zkritizujte rozvržení

http://www.alinterier.cz/test

Není to samozřejmě hotové, ale chtěl bych vědět jestli nejsou problémy se zobrazováním layoutu stránek. Jak to prostě vidíte vy. Skoro hotová je jenom Galerie a Vzkazovník. Za kritiku jsem vděčný.
na první pohled není jasné, na co vlastně internetové stránky jsou, což
odradí většinu návštěvníků
Ano, dobrá připomínka, chtěl jsem dát nahoru pod logo PROJEKT PARABELUM poznámku "stránky rockové kapely". S tím počítám, ale zadavatel mi ještě nedal dost podkladů abych vyřešil informační náplň stránek - jinými slovy nevím jestli jsou rock, metal, nebo hardcore, či jak se to všechno jmenuje.
Jinak by mě zajímalo, kdybych dělal takové stránky za prachy, kolik by byla taková normální taxa, za stránky tohohle rozsahu či provedení, tzn: návštěvní kniha, galerie s vkládáním obrázků přes formulář, přidávání novinek přes formulář a několik statických sekcí. Kolik byste si vy za to vzali?
Ale jinak to je celkem zdařilý... Jenom se to strááášně pomalu načítá a ty informace po najetí tam dole se mi zdají k ničemu... a stejně tak to měnící logo... všim sem si toho, až když sem se začal koukat po kódu...

A k tomu kódu... v tý hlavičce je tam strašně komentářů ... a sou úplně nanic... stejně jako náký meta tagy....
Není to špatný. Ve FF, Opeře OK. V IE 5.0 to akorát dělá jakejsi cellspacing asi 3px mezi jednotlivýma políčkama toho menu, takže to menu celkkově je zbytečně vyšší.

Petr
Pomalu se to načítá? Mě zase nepřijde, že by ta grafika měla takovou velikost. Já mám kabel a asi proto mi to běží rychle. Ty meta tagy jsou v hlavičce možná zbytečné, není problém tu hlavičku zjednodušit. To by nemělo mít "vliv na funkci".

V IE5 budu muset ty pixely nějak poštelovat.
Mě se teda s GPRS načítá všechno pomalu... ale tvoje stránky šli pomalejš než relativně pomalu...

Hlavně vyházej ty komentáře....
o ty komentáře snad tolik nejde. mám je tam abych věděl co která hlavička znamená. to snad nezabírá takového místa. v konečné verzi je samozřejmě smažu.

jinak obrázky dohromady mají 140 kB náhledy v galerii 110 kB, z toho soudím, že graficky nejnáročnější stránka - galerie - bude mít asi 250 kB, přičemž se stejnak nebude načítat celá znovu, pravděpodobně se vždy část načte z cache. mě se zdá, že to není hodně, ale když mě vyvedete z omylu tak nechť.

jinak to měnící se logo je smosebou zbytečné, ale berte to tak, že ty stránky nejsou informačního charakteru ála. interval.cz , ale jsou o rockové skupině. co se týče informací tak tam bude jenom seznam koncertů, ke stažení klip, pár textů a fotek. pokud by tam měl být jenom strohý obsah bylo by to o ničem.
tak jsem ty komentáře smazal, ale ty hlavičky stejnak nejsou hotové, poněvadž se musím dohodnout se zadavatelem na keywords, description atp. oni na tyhle metainformace ale stejnak vyhledávače dneska prděj.
HELP!

Problém: v IE6 se mi na http://www.alinterier.cz/test?id=book nezobrazuje vždy u prvního příspěvku rámeček u <p class="message">, přitom se ten kód generuje vždycky stejně a pokud se příspěvek posune na druhé místo, tak se už ten rámik zobrazí normálně. Fakt nevím PROČ ? Prosím pomozte.