jak na to ve FrontPage

Zdravim vás všechny.Mam takovej dotaz.Jsem uplnej začátečník v tvorbě www stránek a dělám je ve FP.Potřeboval bych poradit jak vytvořit okno obrázku který se otevře po kliknutí na náhled a to ve skutečné velikosti jako popup okno a následovně po kliknutí na popup okno se zavře.Dodávám že html značkám apsolutně nerozumim.Předem díky moc.
Ona se nabízí otázka jestli třeba tohle kontrétně vůbec ve FP jde udělat, případně jestli nebude jednodušší napsat to ručně....
Jediná správná odpověď zní - naučit se ty html značky. Ony nejsou tak těžké, běžně si člověk vystačí jen s několika.

Nové okno jde vytvořit pomocí javascriptu. Víc už by sis mohl najít sám, třeba na jakpsatweb.cz.
Takovéhle konstrukce už mi přijdou v tom FP složitější než ručně. Navíc používání FP vede k známému BLACK BOX syndromu. Používání černé skříňky, v které nevíme co se děje, ale z které něco leze. Lepší je cesta pochopení problému a nemusí ani jít o nějakou hlubokou znalost. Výsledek je i tak daleko lepší.
Na otevření nového okna nepotřebuješ JS, tam stačí do <a dodat target="_blank". Zavřít okno už se ale musí JS. Případně okno zavírat kliknutím ne na obrázek, ale na takový křížek vpravo nahoře... (-;
Ja ve FP taky delal a jestli sem pochopil co chces, tak klikni na obr, dej picture properties, jako target frame uved _blank a zadej cestu k obrazku v puvodni velikosti....

Ale napsat to rucne je rychlejsi....
díky za rady ale asi jste mě špatně pochopily.Jak udělat odkaz kterej se otevře v dalšim okně vim,ale potředoval bych poradit jak to udělat aby se to okno otevřelo v popředí a to třeba jen o velikosti 200*200.Díky moc.Klidně se mrkněte na moje stránky a zkritizujte je tady.
malá skála, co jsou sušky? tam je pěkně. ale bohužel se mi na stránky ani nepodařilo vstoupit. odkaz VSTUPTE ZDE nefunguje, ale jenom bliká. To pozadí je dost divoké.

Mimochodem to otevírání nových oken bych nepodporoval vůbec, vyřešil bych to tlačítkem zpět.
to okno, jaký si představuješ, jde jedině přes js. jak to udělat se dočteš tady: http://www.jakpsatweb.cz/javascript/objekt-window-metody.html#open

i když bez znalostí zálkadů html ti to asi moc nepomůže...