.: PROSIM o KRITIKU :.

Mohli byste se mi prosím mrknout na moje stránky a trochu je zkritizovat. Díky

http://basketslavkov.wz.cz
Občas to na nějakým odkaze hodí 404, ale na druhou stranu mám pocit, že právě takhle by nějak měly vypadat stránky. Fakt moc pěkný!

9 bodů z 10
Stránky vypadají opravdu moc pěkně a přehledně (i když by se dalo by se zapracovat na validitě a vůbec kódu samotném-viděla jsem tam někde až i 10x <br > za sebou).

Co se týče 404, tak doporučuju udělat si vlastní 404ku, je to snadný.
http://www.jakpsatweb.cz/clanky/errordocument-404.html
>> 9 bodů z 10


hm, petre, od tebe asi nemuzeme brat v potaz hodnoceni grafiky, (tobe se snad libi kazdy web ktery neni totalnim vysledkem amatera, ktery naplaca na fialove pozadi zelene pismo a oplaca to gifama, bez urazky )

K hodnoceni

----------------
Stranky nejsou spatne ale 9/10 bych jim nedal ani nahodou.

Jsou lepsim prumerem ...

Neni zde ani uchvatna grafika (neni zde skoro zadna => logo se sklada z 1 obrazku, jednoho nadpisu , a "obrazkoveho menu", vyroba loga trvala 10min ?

Kod je prumerny a napad omsely, vecne se opakujici layout.

Barvy webu - modra a bila, nic jineho. Mozna aspon nejak ozivit tabulky tymu


Ja davam 6/10 ani o tuk vic.
IMHO to je věc názoru, asi mně chybí přísnost. Právě se mi na tom líbily ty sladěné barvy.
Předem díky za všechny názory.
1/ K té grafice- chtěl sem udělat hodně jednoduchý a hlavně přehledný web, ale asi sem to moc přehnal, uznávám.

2/ Chyby v kódu ještě odchytám, zátím sem se snažil upravit podle nějakýho validátoru, teď se vrhnu na další.

3/ K těm barvám- je to asi věc názoru, ale asi má "23k" pravdu nějký oživení by to chtělo.
Viete čo je skvelý nápad? Urobiť stránku tak, aby bola reklama vidieť iba po posúvaní stránky smerom dole, kde už nič iné nie je. Všimnite si na http://basketslavkov.wz.cz/index.htm Tam je to presne tak. Viac takýchto prefíkaných manévrov!
Carnage >> :-) ... no tak to je úžasný nápad... Jak si na to přišel?! A mmmch .. neni na tom nic špatnýho, je to přesně podle pravidel a všeho...

A jinak k tomu webu... nák se mi tam moc nehodí to bílý pozadí a na tom ten moddrej text.. je to strašně takový.. .prázdný...
špatný to neni ale unešeněj jako je Petr Bláha ,nejsem, natož dát 9/10.Každýmu se líbí něco jinýho ale co se týče designu ,já bych dal 5/10
Mě se to zdá teda hnusné, promiň. Je to podle mého tuctové, neforemné, není tam žádný obsah a osobně to na mě působí tak, že bych chtěl být co nejrychleji pryč a další, pro mě měřítko, že bych se k tobě už nikdy nevrátil.
Na druhou stranu amater nejsi, takze moje znamka je za 4 ;)
Tony: no, neco kritizovat bez argumentu dovede kazdy. Mel by sis napred zamest pred vlastnim prahem. Napriklad tvuj web obsahuje mnohem zavaznejsi nedostatek: navigace zavisla na JS.
Promin, ale nezda se mi ze bych kritizoval bez argumentu. Vzdy se snazim hodnotit web jak to vidi obycejny uzivatel+validita stranek.

Jinak ja si tu stranky na kritiku nedavam, takze nevim proc pises o me navigaci pomoci JS, ale musim uznat, ze mas pravdu. Pripravuji zmenu.

Jinak myslim ze sekec chtel kritiku, tak ji zde podle sveho svedomi pisu, nemusis me priste opravovat, dik ;)