Podívejte se a napište mi Váš názor

Líbí se Vám to?
Jo docela se mi to líbí.
Mám docela pěkný monitor, líbí se mi, jinak bych si ho ani nekoupil. Nebo ses ptal na něco jiného?
FrontPage suxx . . .
Nevypadá to špatně (hallmark.aktualne.cz), možná, že bych tam dal nějakou barvu pozadí na levý menu nebo i na pravý. Zkrátka je to takový čistý, nesladěný.

Ke zdrojáku: Chybí DOCTYPE
Chybí DOCTYPE - co je to? a kčemu je to dobré. Díky za názory
Reakce na příspěvek:
Jo docela se mi to líbí.
Mám docela pěkný monitor, líbí se mi, jinak bych si ho ani nekoupil. Nebo ses ptal na něco jiného?

Samo že na tvůj monitor troubo.
Hm, troubo, téma s názvem "Podívejte se a napište mi svůj názor", text příspěvku "Líbí se vám to?".
To není zrovna smysluplné.
(Monitor byl první věc, kterou jsem v té chvíli viděl.)
>> Chybí DOCTYPE - co je to? a kčemu je to dobré. Díky za názory

http://www.jakpsatweb.cz/doctype.html
Sprav si vlevo to menu, blbne.
ehm... anketa a blbboardu dostala menší prostor než potřebuje.
Modrá barva pro mě většinou znamená odkaz, trochu jsem se divil, že se po klepnutí na nadpis nic neděje.
Ta žlutá... mi nějak nepadla do oka.
Ještě pozor na element nesting. tag <td> uvnitř tagu <center> není správné pořadí.
Ty, proč máš na každé stránce nahoře reklamu? V podmínkách je, že reklama musí být buď nahoře na hlavní stránce, nebo dole na všech. Jako fajn, nikomu neškodíš, ale nemusíš ;) Asi nejlepší by bylo hodit reklamu dolů a vycentovat na střed to logo Hallmarku (tzn. udělat nějakou hlavičku), ale to je jenom můj momentální nápad.
Jinak proč děláš tu navigaci appletem? A víš vůbec, že je vytvořená appletem, nebo ti to FrontPage "tak udělal"?
Aby bylo jasno, neosuzuju lidi, co dělají v FrontPage a podobných editorech (lepší než MS Word, že jo), ale pokud máš hlubší zájem o www stránky, tak jdi na "http://www.jaksatweb.cz", tam si stáhni celý web v archivu a začni studovat. Html není zas tak těžké a Yuhů je machr na vysvětlování :)
Co na to říkate teď když jsem to vylepšil?
Ahoj Thaweg. Já html ovládam, ale přes editor je to rychlejší a pohodlnější. Dokonce zvládám i scripty. Myslíž že menu z apletu může vadit?
sorry (myslíž) chybka se vloudila oprava myslíš
> Myslíš že menu z apletu může vadit?

Může. Aspoň těm, kteří mají podobné blbosti standardně vypnuté...
Hlavně, jde to udělat jednodušeji přes html, u appletů očekávám i problémy s vyhledávači (blbá indexace si myslím).
K FrongPage: fajn, já ti to neberu, ale jak se pak orientuješ v tom kódu? Mě by to třeba štvalo, že nerozumím kódu vlastních stránek ;) Podle mě je prostě optimální dělat si kód ručně, bo nad tím pak mám absolutní kontrolu a stránky jsou taky objemově citelně menší (třeba tvoje stránky bych udělal při zachování vzhedu tak třetinové, možná čtvrtinové).
Mimochodem, ta anketa od Blueboardu ti furt cestuje poněkud nahoru.
Díky za radu asi máš pravdu, vzdám se jednoduchosti a začnu od znovu. Chci mýt kvalitní stránky pro všechny ale chce to ještě mnoho práce.
No, zas tak těžké to není a pak je radost z dobře vykonané práce :) Jako editor doporučuju PSPad, což je pod Windows nejlepší editor, co znám. Pod Linuxem dělám v Kate, ale někteří přísahají na Vim, jiní na Emacs, tak si vyber ;)
Ten Yuhův web si určitě stáhni, k tomu se pořád vracím (a to už mám trošku zkušenosti ;)
Myslím že nejlepší to bude v PHP ale nikdy jsem to nedělal Víš jak nato?
můj prohlížeč od mítá přečíst :
<p style="margin-top: 0px; margin-bottom: 0px">
<applet code="fphover.class" codebase="./" width="120" height="24">
<param name="effect" value="glow">
<param name="color" value="#FFD700">
<param name="font" value="Helvetica">
<param name="fontsize" value="13">
<param name="text" value=">program<">
<param name="bgcolor" value="#FFD700">
<param name="hovercolor" value="#FFEF95">
<param name="url" valuetype="ref" value="program.htm">
<param name="textcolor" value="#000000">
<param name="fontstyle" value="regular">
</applet>
</p>

IE 6
Ano vím, spostu prohlížečů to nepodporuje. Chystám opravu během dneška na JavaScript díky.