kritika

napiste mi kritiku na stranku www.ersi.wz.cz
- Menu při přejíždění myší skáče.
- Zbav se toho obrázkového dlaždicového MOC VÝRAZNÉHO pozadí, vůbec přes to nejde číst
- Zbav se marquee (běžící text)
- Zbav se toho textového pole s časem (každý ví kolik je hodin)
- Dej na stránky nějakou náplň ;-)
- Zdrojový kód si raději ani nezobrazuju, tuším že je to dělané v nějakém wysiwyg nebo wysiwywltg (What You See Is What You Would Like To Get)
Souhlasím s Tomem a abych přidala i něco jinýho, tak jsem se koukla na zdroj. Sice v hlavičce není nic o wysiwyg ;-), ale ten kód nevypadá o moc líp. Třeba toto
<font face="arial" size="3" color="red">
<marquee><b>Vytajte na e r s iWebe<b></marquee>
</font></b></td>
nemá co dělat v hlavičce. Tag body vidím několikrát, chybí /body, /html. A mohla bych pokračovat dál.
Zkus se podívat na www.jakpsatweb.cz, jak má správně vypadat html dokument a co je to css.
Malinko teplejší barvy?
do hlavičky dej informaci o kódování
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250">

zrojový kód je malinko minimalizovaný. Snad i podle normy nějakého html 3.2
(zapomenuté </body>)

Jinak mi to připadá jako taková rychlovka.

Fotky by asi bylo lepší udělat tak, že budou malinké náhledy (malé objemy dat) a po kliknutí se ukáže jedna celá fotka. I přes hodně rychlé připojení se mi všechny fotky tahaly tak 2minuty. Chudáci modemáři....

ještě ke zrojovému kódu. Je to psané ručně, to je vidět. Ale tady je to spíš pojaté jako formátování obsahu nikoli vyznačování významu. To by chtělo trochu oddělit.

Marque je fakt fuj. Třeba u fotek by bylo mnohem hezčí, kdyby to "9. C Foto" bylo jako nadpis první úrovně. A mohl by být klidně červený. I když raději ne.

Každá ta stránka je jiná. Asi by stálo za to to trochu sladit. Třeba to o Popradě se čte mnohem líp jak zbytek, není tam žádný obrázek na pozadí. (méně je někdy více)

Napoprvé to není špatný počin. Napodruhé už to není nic moc. (se opakuju (-; )

A na závěr doporučení: www.jakpsatweb.cz

Hodně úspěchů v další tvorbě.

MzM