chcem kritiku

stranka je www.kuvajt.wz.cz

prosim o kritiku
To že hudbu má každý rád jinou se tu řešilo už mnohokrát... aspoň to návštěvníkům nevnucuj a dej možnost vypnutí.Obsahově není co kritizovat.Rámy jsou zastaralé.
Ta hláška na hlavní stránce se mi v hlavě okamžitě modifikovala na "Buď ráda, že máš Firefoxe, protože v něm bgsound neuslyšíš."
Ale uznávám, že kdyby se mi do té písničky od Mortician, co teď poslouchám, přimíchala nějaká veselá melodie, mohl by to být značně brutální grind :-)

Animované gify a jezdící text patří do pravěku.

Web potřebuje:

- odrámovat
- zbavit se marquee
- vyházet ty vykřičníky u nápisů v menu
- udělat menu tak, aby odkazy při nájezdu neměnily výšku - celý sloupec pak poskakuje
- & much more...
diki
za rady"
nejako to spravim
Docela mě šokoval ten obrázek nahoře, vypadá to jako nějaký grafický výstup 8bitového počítače ;-) Mimochodem vzhledem k tomu kolik má barev bych zkusil jestli nebude mít menší datový objem jako gif.
Nevím jestli to, že ne stránkách nic není (news, anketa, about - vše je prázdné) je nehotovost webu nebo jeho nefunkčnost (v Mozille).
Jo a souhlasím s tím, že rozhodně ne Marquee, ten efekt co to vytváří není vůbec dobrý, člověka to rozptyluje, špatně se to čte atd....
sakra ja sem se strasne lek.... zniceho nic ta strasna midi hudba vyletel sem 2 metry nad monitor... vymaz ji nekdo dostane infarkt.. navic to fak nikoho nezajima takova "hudba"
"Táto čas je o mne. Volám sa Kuko a mam za chvilu 16. Moje záujmi sú gitara, hudba a internet."

No na to, že máš za chvíľu 16 by si už mohol vedieť čítať a písať!

chilu: chvíľu
mam: mám
záujmi: záujmy
a čítaj aj manuály, aby si vedel, že ti tu niečo chýba:
<html>
<head>
<body bgcolor="black" text="green">
...
potom sa ti podarí odstrániť aj štvorčeky a iné kúsky "rozsypaného čaju"
(a neprzni slovenčinu!, na to nám stačia politici)