reload stranky

Prosim o pomoc. Potrebuji sledovat logy pres webove rozhrani a tim padem potrebuji previdelne reloadovat stranky. potiz je v tom, ze na strance jsou SQL dotazy a tak pri kazdem reloadu je nutne potvrdit odeslani udalu vyskakujicim knoflikem. Da se to nejak obeji? Potrebuji neco, co by po odeslani pozadavku na reload dokazalo samo potvrdit(enter). Do vlastnich stranek pochopitelne zasahovat nemohu (vlozit JavaScript). Jde to? nebo mam smulu a budu si hrat na blba s knoflikem a enterem?
Počkej - co je potřeba potvrzovat enterem? Jediné co mě napadá je posílání dat z formuláře metodou POST.
Pokud tomu tak je - není možno navrhnout stránky jinak?
Já osobně pokud použiju formulář a metodu POST, tak to vždy řeším tak, že na zpracování dat z formuláře slouží speciální soubor php (nazývám je action_něco.php), který neprodukuje žádný HTML výstup, jen provede určené akce a pak přesměřuje pomocí header na nějakou jinou stránku.
To je lepší, protože uživatel nemá ten soubor action_něco.php vůbec v historii a nemůže se na něj znovu dostat, takže nehrozí že danou akci vyvolá znovu. A navíc ho neotravuje to potvrzení nového odeslání údajů.
2Tom: Jasne. Pravdepodobne se jedna o metodu POST. Ja nemam ke zdrojaku pristup a s programatorem techto stranek se neda mluvit. Ma ted trosicek makovici v pejru a neni s nim rec. Ale mam li sledovat pruchody okolo snimace tak se z toho musim nejak vylhat.
Jedna se o explorer, reload stranky a pak to chce potvrdit znovu odesilani dat. A potrebuji to automaticky, nebot sice mne historie zajima, ale sppis jsou nutna cerstva data. A jak z tohohle ven bez zasahu do stranek?