Kuchařka, novy design.

luciph3r navrhl design, tak jsem ho vyměnil za svůj děsing.
Co vy na to?
Co by se mělo změnit?
Zkuste možná doporučit font (je tam akorát sans-serif)
Změnil bych akorát to červený pozadí, dost to ruší ve čtení. Jinak to vypadá celkem fajn.
A pak taky tu reklamu bych asi vycentroval a umístil o kousek výš. je tam takový kus bílého místa....
Mně ta červená nějak zvlášť nevadí. Vypadá to sympaticky. Jak píše Mira, chtělo by to vycentrovat tu reklamu.

A nefaká vzkazník - "Požadovaná stránka (http:///vzkaznik.php) nebyla nalezena."
Jo a líbí se mi ten rafinovaný pravý dolní růžek :)
No jo, vzkazník nefunguje z jednoho prostého důvodu. Neexistuje. (-;
Marně se snažím vycentrovat reklamu. Asi se na to vyprdnu.
Fugu nahoře už jsem zmenšil.
Jak to mám vycentrovat? On samotný kód reklamy vypadá, že by se měl vycentrovat, ale nevycentruje se... )-:

Heh, vy kdož máte mozillu nebo něco takového, všimli jste si rafinovaně vyřešeného toplistího statistikátka? (malilinká modrá čárečka vpravo dole se při najetí myší vzduje...)
vsiml, ale do to praci, se tam trefit... je potreba zajet kousek pod to
MzM: Dyk o tom píšu ;)
hanyZ, jsem si nevšiml, sorry. ale než jsem se tam těma čudlikama trefil, to byl porod. Docela mě překvapilo, že to v IE neuhlo.... Aspoň v IE6, jiný nemám.

Tonik, to jsou servisni informace, tak nevim, proč by to mělo jít snadlo (-;
to Marek:
..já bych zkusil tu reklamu do divu a dal text-align: center (?)(align: center)(?)
teď jsem si všim že v IE 6 se stránka nevycentruje...
Mira, jo v IE to není vycentrované. Ale dělám to v Lin, tak do win moc nevidím. Akorát zkusím, jestli se na to dá koukat a prdím na to. Já nejsem webmaster. Nebaví se mi hrát si s každým pixelem......
Reklama by měla mít margin:auto, a její rodičovský prvek text-align:center (kvůli IE5).

Je to hezké, červená nevadí. Dokonce údajně podporuje chuť k jídlu, proto ji taky používají fastfoodové řetězce ;-)

Snad jen to menu by mohlo být nápadnější, třeba tučné. A kdyby odkazy na :hover měnily barvu na nějakou temnou červeň, bylo by to ještě lepší.
Freya: to centrování zkusím, temná červeň je pro mě složitý pojem, na mě musíš polopaticky, třeba #b24949.
Třeba červeň i na background?
Tak třeba #a00. Když se bude blbě číst, tak #900.


Červeň na background by se mohla hodit třeba v horním menu, kdyby z těch odkazů nějaký dobrodruh udělal CSS čudlíky. Pak by se tam dalo vrazit tmavě rudé pozadí a tučné bílé písmo.
Freya, hmm, zkusim, css čudliky, až se budu nudit, takže tak za 30-40 let...
.. se divam, ono to je bold. )-: ...
Víš o tom překlepu hned v první větě? ("Rovnou na recetpy")
...nevim, podivam se, dik.
snazim se vycentrovat reklamu, co muzu vic udelat?
je to na uvodni strance a v kodu to zacina pred tim <!-- uf -->
Kdyz si necham vyhledat recept, div s obsahem se neroztahne podle divu s kriteriama a ten precuhuje. Mozna by to slo vyresit vlozenim divu s kriteriama do toho divu s obsahem.
Huh, to je bota, dik. Uz to, zda se funguje.
Ajaj, Microsoft© Internet Explorer to ocividne nezvlada :'(
Jezis, skace to jak nevim co. Zkus si pohrat s nastavenim overflow u #obsahu, mozna s nastavenim clear u #vyberu.. Ja bych z toho IE blil >:-(
milster, díky za podnětné rady, v ie to fakt vypada... (-;
Ono to není úplně blbě, jenom se to chovalo jinak. Tady bych na IE neplival.
Ten clear to spravil.
Parada ;)
Uz jsem si zvykl pri jakychkoli problemech podezirat neschopnost IE, ale muze si za to samo ;)
Ještě jeden problém v IE: Pozadí divu #logo je překryto divem #navi. Pomohlo by to pozadí rozdělit na dva díly (jeden díl logo a druhej pozadí navigace).