Problém s první stránkou

vytvořil jsem stránku ( elpjab.webzdarma.cz ) a první stránka je strašně náročná na načítání má přes 1M přitom na ní nic skoro není , stránky jsem vytvářel v microsoft publisher. ostatní stránky mají okolo 100kb a načítají se normálně. první stránka mám pojmenovanou jako index.html a u toho mám vloženou složku pojmenovanou index_soubory, složka má asi 5M. ve složce jsou ostaní stránky kromě té první. jak mám udělat aby ta první stránka nebyla tak náročná.
Nooooo stranka sa mi nacita moc dlho ale aj tak....tvoje stranky se mi nelibi .....co mas za chybu ?
aha...........ale sak si potom smaz ten 5MB subor.....
Když jsem se podíval na zdroják, naskytl se mi obrázek science fiction. Víc než 60% (možná i 80%) zdrojového kódu (HTML) zabírájí zbytečné a nesmyslné poznámky programu. Jestli se chceš vyvarovat těmto extrémům musíš přejít na jiný program (urychleně) nebo se rovnou naučit HTML. Například já jsem schopnej vytvořit graficky nádhernou stránku (samozřejmě jenom s CSS) s max. 10 kB !
no tak ty teda umis delat stranky ! na ty tvy je mi do smiiiiiichu
At uz jsi tu prvni stranku vytvoril cimkoliv, jedine co se s ni da udelat je smazat to. Jak pise Petr - obsahem je balast a naprosto zbytecne tagy editoru, troufam si rict ze je to spis 95% celkoveho obsahu! Pokud HTML neumis, zkus to alespon v nejakem MS Frontpage, evtl. MS Word, sice tam taky pridavaji nechutne mnozstvi zbytecnosti, ale porad je to snesitelnejsi nez tohle.
no myslim ze zrovna ty -carle- bys moh poznamky vynechat
Jo to je možný... Je mi 14.
Ale už jsem "vyrost" a naučil jsem se dělat stránky. Ale když ty děláš stránky ve Frontpagi, měl bych se smát já. Možná ani neznáš termíny jako PHP, XHTML,RSS,HTML,JVscript,XML,WML,CSS a podobně. Stránky ve FrontPagi=hanba všem webmastrům
>>Například já jsem schopnej vytvořit graficky nádhernou stránku (samozřejmě jenom s CSS) s max. 10 kB !

Tomu říkám slovo chlapa :D
Petr: já dělám stránky ve frontpage 2003 a nejaky ten balast to tam hazi, ale da se to vycistit(kdybych nebyl linej)a neni to na predelani celych stranek,myslim.Ale 10kB moje hlavni stranka urcite nema :D
Když jsem mluvil o 10 kB, mluvil jsem především o XHTML Strict a CSS. Ve zdrojáků je potom stále jenom div a span. FrontPage a další prográmky používají hlavně tabulky, které zvyšují velikost několikanásobně. Myslim, ale opravdu jenom můj názor, že je to můžná lehčí, protože to usnadňuje orientaci v zdrojáku ...
MS Publisher je primárně určen pro přípravu k tisku, aspoň podle výsledků. Ten export do HTML bych použil, kdybych chtěl někomu výtvor ukázat a on by MS Publisher neměl. Úvodní stránka má skoro 1 500 řádků (viděl jsem tu i několik tisíc na pět tagů), Front Page to dokáže asi na 100 - 200 a ručně několik desítek.
Odkazy jsou asi chybně - je tam vřazena ještě složka: Dokumenty, o té se v otázce nezmiňuješ.
počuj chlapče, čo ty machruješ s html, a blabla, keď ani nevieš napísať vo frontpag<b>e<b>i. keď sa rozkrikuješ, tak by si aspoň mal vedieť o čom...
> Ve zdrojáků je potom stále jenom div a span.
Nevím nevím. Ty (imho :-) ) nejlepší stránky používají hodně významových tagů (h3, strong, em, seznamy, definiční seznamy...). A text je členěn do odstavců, takže je tam i hodně <p>. Spany jsou berlička pro CSS, nic víc :-)
No asi nejlepší je si to všechno napsat sám......já tym (frontpage apod..) moc nevěřím.......
jj všechno si psát sám . . .
Co může být lepšího, že ?