Photoshop - best book?

Zakladni veci jsem urcite prekrocil, ted bych potreboval nakou book, gde by byly vysvetleny nejake figle, tipy, triky ... proste nic pro zacatecnika, ale na druhou stranu nic proc cloveka co v tom dela 10 let.

Intuitivne si v PS mohu zkouset ale rad bych dle nejakeho vzoru.

Mate tip na nejakou dobrou knihu? cena nerozhoduje ..klidne za ni vysolim litrik. Vcera jsem se koukala na Kouzla a triky v PS (ci tak nejak) a pulka knihy je o prace s textem a uprava fotek... Takze diky za doporuceni :)
JA MAM a taky ctu " Photoshop WOW book" - cena kolem 700Kc, ale zato tam sou ty nejlepsi triky v photoshopu.... jak sem tam neco videl , tak sem tomu ani neveril a fakt... je to psany pro photoshop 6 aj i cz pc i mac, takze v poho, ja to zkusal podle navodu na photoshop 7 CE a uplne v poho.... jenom obcas tam je neco jinak, jine umisteni polozek atd... ale fakticky je to good kniha... tedka ji ctu ....
Ahoj(te(! Promiň(te) že tak vybočuju z téma ale já bych se chtěl zeptat, jak mám smazat ze správce souborů soubor Roháče.JPG? dík.
Jestli ti to nejde normálně, tak to smaž přes FTP.
To už musí jít
LukasX -> mno mrknu se na to, btw co tam tak zhruba je? naky orezevani, praci s textem atd..to tam fakt nechci ...

Johny Danger--je tak obtizne zalozit si vlastni thread kua?
je tam toho hhoodne woee od zakladni prace (kde se urcite dovis neco co si netusil) po nejbohatsi pokladnici tipu & triku. lepsi kniha imho asi neni . . . . kde by byly prakticke rady atd...
Já mám:

Webdesign s Adobe Photoshop 7.0 CE a GoLive

GoLive teda nepoužívám, ale ve Photoshopu je vysvětlený vše, rozřezání obrázku na stránky apod.

Petr
LukasX... ok mrknu se na ni.
Petre ... ja mam prave Adobe Photoshop 7 a jsou tam proste zaklady, jak se pracje s vrstvama, textem, filtry atd... takze potrebuju spis nejaky prakticky rady a ukazky neceho nestandardniho. Diky ale
22kozoroh:

To co říkáš (vrstvy, filtry) tam je taky, ale jinak je to především hlavně pro webdesign, jak sám říká název a myslím si, že se dá hodně podle toho naučit.

Petr