Prosím o zhodnocení html návodu

Ahoj, začal jsem psát html návod pro začátečníky. Zatím to je opravdu jen začátek. Okritizujte. http://www.honza.wz.cz/html.html

už to hážu na net.. tak by to tam mělo za chvilinku být.
Tak si tak říkám, že by sis měl nejdřív udělat pořádek na svém písečku a pak teprve psát návody pro začátečníky.

Hned zkraje ti chybí DOCTYPE.
LOLEC :D

nejlepsi jsou Ti, co chteji neco ucit a pritom to sami neovladaji ...
Dívám se že oblíbená hláška těch stránek je toto:

Soubor, o který jste požádali, nebyl na serveru nalezen. Zkuste jej najít procházením z hlavní stránky.

Kód chyby: 404

Požadovaná stránka: http://honza.wz.cz/htmlvyvarovat.html
Za chybu se Vám omlouvám.
Třeba to má být simulace, čeho by se měl správný webmaster vyvarovat.....
– ..::www.HONZA.wz.cz::.. – k čemu jsou tam ty tečky a dvojtečky? Do TITLE nepatří, podobně jako "www" nebo "wz.cz". Uvědom si, že obsah tagu TITLE se objeví jako klikací odkaz Google.
– Kde máš DOCTYPE? (to už tady vlastně bylo)
– Co dělá tag <center> před <body>?
– Seznam dělaný pomlčkami a tagy <br>? Kde jsi to viděl?
– Kde máš členění do odstavců?
– Proč používáš tagy <center> a <font>? Psát v HTML 3.2 už není zrovna moderní
– "PROGRAMOVÁNÍ V HTML" – HTML není programovací, ale značkovací jazyk. Proto by se tam hodilo lépe třeba "Zápis textu v HTML". Všimni si, že jsem nepoužil verzálky
– v celém textu stránky jsem nenašel ani jeden nadpis. Jak chceš prezentovat HTML, když sám nevyužíváš jeho možnosti? Nadpisy ber jako nutnost

Pokud chceš psát o HTML, je nutné, abys to psal v dnešním stylu. To znamená alespoň v HTML 4.01 Transitional, s použitím CSS a beztabulkového designu.
S nutností používat beztabulkový design nesouhlasím.

Ale jinak taky si myslím že když chce někdo někoho poučovat (vyučovat, učit...), tak by to měl nejdříve sám ovládat. Takže až budeš mít na stránkách odkaz na W3C validátor který ukáže že sám umíš psát validní kód, tak pak bych si tvůj návod přečetl (kdybych to potřeboval).
Pokud by mě teda neodradilo malé bílé písmo na černém pozadí které se u tak relativně dlouhých odstavců špatně čte.
A pokud by mě neodradila téměř nulová navigace mezi kapitolama.
Nebo podivnosti typu Tak�e pi�te.
Nebo nulové okraje textu, gramatické chyby, mám pokračovat? .......
Koneckonců, proč by si lidi měli číst první tři hotové kapitoly takového malého návůdku, když by se mohli učit z daleko kvalitnějších a obsažnějších webů (JPW)?
Na webu by bylo daleko přínosnější sesbírat, utřídit a okomentovat odkazy na velké množství cizích návodů. Psát vlastní HTML tutoriál je dneska jako plivnout do moře.

Zajímalo by mě, co bude v kapitole "Čeho se vyvarovat"… <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br><br> ;-)
>> PROGRAMOVÁNÍ V HTML


Copak se v HTML programuje ?
Pouzivas na netu obrazky *.bmp? To si delas srandu, ne?
Teda ten *.bmp mne fakt vzal . . .
Radši se nauč prvně to HTML 4.01 Transitional a CSS
Nemusí to snad být beztabulkový design ale . . .
I ty by ses IMHO na http://www.jakpsatweb.cz/ měl co učit . . .
Hehe, ten to teda slíznul...
Zatím s Vámi souhlasím... potřeboval jsem poradit, co vylepšit, tak to vylepším.
Fajn, od toho ta diskuse taky je. Ozvi se, až si budeš myslet, že to je OK.
Taky po sobě trošku ty texty čti, ať nevznikají takovéto pavěty :
Existuje spoustu programů
Generuje naprostý šílený zdrojový kód
Nejprve si rozmyslete, co by měla internetová stránky uživatelům zdělit
heh... asi bych měl...
Moc jsem ho nečetl,ale jedno vím...Nikdy by mi nepomohl!